Закваска для сметани (10шт х 1л)

Закваска для сметани (10шт х 1л)

4114
В наявності
53,00 ₴

Приготувати сметану в домашніх умовах дуже просто.  Користуйтеся нашими простими в повторенні рецептами, і у вас обов'язково вийде!

Об'єм молока
  • На 10 л
купити в 1 клік

 

Закваска для сметани (10шт х 1л)

Сметана - продукт слов'янського походження з багатовіковою історією. У давнину його виготовляли шляхом збору вершків з поверхні молока, яке скисло, а потім давали скиснути і їм. Сьогодні процес виготовлення сметани відбувається за рахунок сепарації. Цей метод допомагає виокремити з молока високожирні вершки, в які потім додають спеціальні бактерії, що їх сквашують і роблять кислими.

Багато століть сметану можна було спробувати тільки на території слов'янських країн. Світ зміг поласувати цим продуктом лише наприкінці 19 століття, коли почалася перша хвиля еміграції. Однак, європейці дуже люблять сметану, особливо британці та фіни.

Сметана - хоч і жирний, але дуже корисний продукт. Вона містить вітаміни A, E, C, групи B, кальцій, органічні кислоти та інші мікроелементи, білок. Сметана позитивно впливає на стан кісток, сприяє травленню. Цей продукт допомагає запобігти атеросклерозу. І головне - сметана покращує стан мікрофлори кишківника, а всі ми знаємо, як багато від цього залежить.

В упаковці 10 порцій, кожна розрахована на 1 літр молока.

Склад закваски: 

  1. Заквасочна культура для Сметани.

 

Застосування
Для сметани
Немає відгуків

Покупці, які купили цей товар, також купили:

Товар додано для порівняння.