Закупорювач коркових пробок металевий дворучний...
Закупорювач коркових пробок металевий дворучний...
Закупорювач коркових пробок металевий дворучний Basic, Biowin
Закупорювач коркових пробок металевий дворучний Basic, Biowin

Закупорювач коркових пробок металевий дворучний Basic, Biowin

1175
В наявності
1 056,00 ₴

Він виготовлений з металу і прослужить вам довгі роки. 

купити в 1 клік

 

Закупорювач коркових пробок металевий дворучний Basic, Biowin

Металевий дворучний штопор є незамінним інструментом при розливанні та закорковуванні домашнього вина. Незалежно від того, чи є ви професійним домашнім виноробом або початківцем, ви полюбите цей пристрій за його надійність, високу якість і простоту використання.

Він виготовлений з металу і прослужить вам довгі роки. Дві додаткові ручки, якими він оснащений, гарантують, що корок, а також вся пляшка залишаються стабільними під час процесу закорковування.

Користуватися ним надзвичайно просто. Штопор розміщується на шийці пляшки, і поршень активується шляхом опускання металевих кронштейнів. Таким чином, пристрій потрібно розмістити на шийці пляшки, потім підняти кронштейни вгору, помістити корок під плунжер над пляшкою в горловину машини для закупорювання, а потім обома руками опустити кронштейни вниз. Виріб у запропонованому варіанті вимагає менших зусиль у порівнянні з молоточковими штопорами, що сподобається тим, хто готує дуже багато пляшок у своїй домашній виноробні.

Штопор призначений для корків ∅ 22 - 24 мм.

Переваги металевого дворучного штопору Basic

  1. Незамінний у виноробстві: металевий двоплечий штопор - це пристрій, за допомогою якого ви можете швидко і легко зробити неможливе і закоркувати вузькі шийки власних пляшок вина!
  2. Для початківців і професіоналів: пропонований нами штопор вимагає менше зусиль у порівнянні з ручними штопорами, що зробить його улюбленим інструментом як для професіоналів, так і для початківців.
  3. Висока якість: виготовлений з міцного металу, штопор має ручки для утримання, завдяки чому корок не падає під час відкорковування, а пляшка тримається більш стійко.
  4. Простий у використанні: помістіть штопор над шийкою пляшки, потім підніміть ручки штопора вгору, помістіть корок під плунжер над пляшкою в горловину штопора, потім обома руками опустіть ручки штопора вниз.
  5. Якість, що триває роками: завдяки металевій конструкції виробу ви можете бути впевнені, що штопор прослужить довгі роки і ви зможете закрити ним тисячі пляшок власного вина.

Основні характеристики

• Довжина: 23,5 см
• Ширина: 4.0 см
• Висота: 33.0 см
• Вага: 1,05 кг
• Діаметр: 24.0 мм

Країна виробник
Польща
Виробник
Biowin
Немає відгуків

Покупці, які купили цей товар, також купили:

Товар додано для порівняння.