Солод Castle Malting ШАТО ВІДЕНЬ (VIENNA)

Солод Castle Malting ШАТО ВІДЕНЬ (VIENNA)

1094
В наявності
86,00 ₴

Ціна вказана за 1 кг солоду.

купити в 1 клік

 

Солод пивоварний Castle Malting ШАТО ВЕНА (VIENNA)

Castle Malting пропонує широкий асортимент базових і спеціальних видів солоду високої якості. Цей солод дає змогу створювати будь-які сорти пива - від пільсена до найтемніших абатських сортів та органічного пива.

Для бельгійського солоду характерні висока якість і ефективність, які вигідно відрізняють його від солоду, виробленого в інших країнах, за такими параметрами, як смак, аромат, колір, екстрактивність тощо. Ці особливості стали ключовими для створення багатого асортименту настільки знаменитого в усьому світі бельгійського пива.

Castle Malting вдало поєднує старовинні бельгійські традиції вирощування солоду  з сучасним обладнанням у виробництві спеціального солоду преміальної якості.

Характеристика:

Злегка просушений при температурі до 85 - 90 ° C; менша тривалість сушіння, ніж у інших типів солоду

Властивості:

Надає пиву трохи більш інтенсивний аромат солоду і зерна, ніж солод Pilsen, а також легкі ноти карамелі. Солод Château Vienna обсушено при більш високій температурі, ніж Château Pilsen, тому Château Vienna надає пиву більш «багатий» золотистий колір, міцність і насиченість смаку. Володіє достатньою ензимної силою, щоб добре поєднуватися з великою кількістю спеціальних солодів.

Використання:

Всі сорти пива, віденський лагер. Підсилює колір та аромат легкого пива. До 100% суміші.

Країна виробник
Бельгія
Виробник
Castle Malting
Вид солоду
Базовий солод
Немає відгуків

Покупці, які купили цей товар, також купили:

Товар додано для порівняння.