Солод Castle Malting Шато Ейсід (кислий солод)...

Солод Castle Malting Шато Ейсід (кислий солод) ACID

1092
Розпродано
55,00 ₴

Ціна вказана за 1 кг солоду

купити в 1 клік

 

Солод Castle Malting Шато Ейсід (кислий солод) ACID

Castle Malting пропонує широкий асортимент базових і спеціальних видів солоду високої якості. Цей солод дає змогу створювати будь-які сорти пива - від пільсена до найтемніших абатських сортів та органічного пива.

Для бельгійського солоду характерні висока якість та ефективність, які вигідно відрізняють його від солоду, виробленого в інших країнах, за такими параметрами, як смак, аромат, колір, екстрактивність тощо. Ці особливості стали ключовими для створення багатого асортименту настільки знаменитого в усьому світі бельгійського пива.

Castle Malting вдало поєднує старовинні бельгійські традиції вирощування солоду з сучасним обладнанням у виробництві спеціального солоду преміальної якості.

Характеристика:

Кислий солод надає пиву більшої насиченості та стабільності смаку, а також сприяє збільшенню стійкості піни.

Властивості:

Цей солод виробляється шляхом окислення молочнокислими бактеріями і використовується для зниження pH. Сприяє роботі гідролітичних ферментів, збільшенню буферних властивостей затору і підвищенню кінцевого ступеня зброджування сусла за рахунок коригування рівня pH. Надає округлість смаку пива і стійкість його піні.

Використання:

Будь-які сорти елів або лагерів, пшеничне пиво, легке пиво.

Країна виробник
Бельгія
Виробник
Castle Malting
Вид солоду
Спеціальний солод
Немає відгуків

Покупці, які купили цей товар, також купили:

Товар додано для порівняння.