Солод для віскі Castle Malting Шато Дистилін...

Солод для віскі Castle Malting Шато Дистилін (Distilling)

1169
Розпродано
101,00 ₴

Солод Château Distilling призначений для виробництва віскі та інших міцних спиртних напоїв преміального якості.

Ціна вказана за 1 кг солоду.

купити в 1 клік

 

Солод для віскі Castle Malting Шато Дистилін (Distilling)

Castle Malting пропонує широкий асортимент базових і спеціальних видів солоду високої якості. Цей солод дає змогу створювати будь-які сорти пива - від пільсена до найтемніших абатських сортів та органічного пива.

Для бельгійського солоду характерні висока якість і ефективність, які вигідно відрізняють його від солоду, виробленого в інших країнах, за такими параметрами, як смак, аромат, колір, екстрактивність тощо. Ці особливості стали ключовими для створення багатого асортименту настільки знаменитого в усьому світі бельгійського пива.

Castle Malting вдало поєднує старовинні бельгійські традиції вирощування солоду  з сучасним обладнанням у виробництві спеціального солоду преміальної якості.

Характеристика:

У процесі виробництва цього солоду ячмінь замочують до досягнення більш високої вологості зерна: до 44 - 46%. Температура пророщування: 12 ° C - 16 ° C, тривалість: 5 днів. Обсушування солоду починається при 50 ° - 60 ° C, потім температура підвищується до 70 ° - 75 ° C.

Властивості:

Солод Château Distilling («дистиляційний») призначений для виробництва віскі та інших міцних спиртних напоїв преміального якості. Дає високу бродильну активність, необхідну ферментативність і рівень розчинного азоту.

Використання:

Всі сорти віски. До 100% суміші.

Країна виробник
Бельгія
Виробник
Castle Malting
Вид солоду
Солод для віскі
Немає відгуків

Покупці, які купили цей товар, також купили:

Товар додано для порівняння.