Солод Castle Malting Шато Пейл Ель(Pale Ale)

Солод Castle Malting Шато Пейл Ель(Pale Ale)

3578
В наявності
96,00 ₴

Ціна вказана за 1 кг солоду

купити в 1 клік

 

Солод пивоварний Castle Malting Шато Пейл Ель(Pale Ale)

Castle Malting пропонує широкий асортимент базових і спеціальних видів солоду високої якості. Цей солод дає змогу створювати будь-які сорти пива - від пільсена до найтемніших абатських сортів та органічного пива.

Для бельгійського солоду характерні висока якість і ефективність, які вигідно відрізняють його від солоду, виробленого в інших країнах, за такими параметрами, як смак, аромат, колір, екстрактивність тощо. Ці особливості стали ключовими для створення багатого асортименту настільки знаменитого в усьому світі бельгійського пива.

Castle Malting вдало поєднує старовинні бельгійські традиції вирощування солоду  з сучасним обладнанням у виробництві спеціального солоду преміальної якості.

Характеристика:

Світлий базовий бельгійський солод. Підсушений при температурі до 90 - 95 ° C.

Властивості:

Зазвичай використовується в якості базового солоду або в поєднанні з солодом Château Pilsen 2RS з метою отримання більш інтенсивного солодового присмаку і більш глибокої кольоровості пива. У виробництві бурштинового і гіркого пива цей солод використовується разом з більш активними дріжджами. Ферментативна активність солоду Château Pale Ale дозволяють поєднувати його зі спеціальними солодами, що не мають.

Використання:

Світлі елі, гіркі сорти пива, більшість традиційних сортів англійської пива. До 100% суміші.

Країна виробник
Бельгія
Виробник
Castle Malting
Вид солоду
Базовий солод
Немає відгуків

Покупці, які купили цей товар, також купили:

Товар додано для порівняння.