Солод пивоварний Castle Malting Шато Пільсен...

Солод пивоварний Castle Malting Шато Пільсен 2RS (Pilsen)

3577
В наявності
92,00 ₴

Château Pilsen має виражений солодкуватий аромат і достатньою ферментативну активність, щоб служити базовим солодом в заторі.

Ціна вказана за 1 кг солоду.

купити в 1 клік

 

Солод пивоварний Castle Malting Шато Пільсен 2RS (Pilsen)

Castle Malting пропонує широкий асортимент базових і спеціальних видів солоду високої якості. Цей солод дає змогу створювати будь-які сорти пива - від пільсена до найтемніших абатських сортів та органічного пива.

Для бельгійського солоду характерні висока якість і ефективність, які вигідно відрізняють його від солоду, виробленого в інших країнах, за такими параметрами, як смак, аромат, колір, екстрактивність тощо. Ці особливості стали ключовими для створення багатого асортименту настільки знаменитого в усьому світі бельгійського пива.

Castle Malting вдало поєднує старовинні бельгійські традиції вирощування солоду  з сучасним обладнанням у виробництві спеціального солоду преміальної якості.

Характеристика:

Найсвітліший бельгійський солод. Виробляється з кращого пивоварного ячменю. Просушений при температурі до 80 - 85 ° C.

Властивості:

Наш солод Château Pilsen легко піддається затирання при варінні пива методом інфузії. Має виражений солодкуватий аромат і достатньою ферментативну активність, щоб служити базовим солодом в заторі.

Використання:

Всі сорти пива. До 100% суміші.

Країна виробник
Бельгія
Виробник
Castle Malting
Вид солоду
Базовий солод
Немає відгуків

Покупці, які купили цей товар, також купили:

Товар додано для порівняння.