Ароматизатор Горілка вишнева на 100 літрів

Ароматизатор Горілка вишнева на 100 літрів

16560
Під замовлення
350,00 ₴

Професійний харчовий ароматизатор-концентрат для приготування ароматного напою в домашніх умовах. Не містить шкідливих домішок. Смак отриманих алкогольних напоїв наближений до смаку оригінальних напоїв.

купити в 1 клік

 

Ароматизатор Горілка вишнева на 100 літрів

Ароматизатор Etol Вишня призначений для харчового використання і підходить для виготовлення спиртових і безалкогольних напоїв, а також застосовується в кулінарії. Цей ароматизатор має високу концентрацію, тому достатньо додати 1 мілілітр на літр води або самогону. Його можна використовувати і як моносмак, і як складовий елемент смакової палітри, поєднавши його з такими концентратами Etol, як бренді, коньяк, ягідні та трав'янисті настоянки.

Термін настоювання в середньому становить один тиждень (рекомендовано від 3 до 10 днів), але можна й довше. Якщо не використали весь флакон, ароматизатор можна законсервувати, змішавши зі спиртом або горілкою (зберігати в темному місці).

Професійний харчовий ароматизатор-концентрат для приготування ароматного напою в домашніх умовах. Не містить шкідливих домішок. Смак отриманих алкогольних напоїв наближений до смаку оригінальних напоїв. Смаковий концентрат-ароматизатор - це чудовий спосіб облагородження вашої горілки або самогону.

Одного флакона ароматизатора достатньо для додавання в 100 літрів самогону. Обов'язковим є ретельне перемішування для насичення суміші киснем, що важливо для подальших реакцій, у результаті яких ароматизатор розкриє свою багату органолептику.

Переваги харчових ароматизаторів Etol:

  1. Економічні у використанні, з 1 флакона виходить 100 л ароматного алкогольного напою.
  2. Виготовляють із сертифікованих інгредієнтів, які відповідають рекомендаціям Європейського Союзу.
  3. Не знижують градус основи.
  4. Облагороджують напій оригінальним запахом і смаком.
  5. Покращують характеристики напою.

Основні характеристики:

  1. Дозування: на 100 літрів готового напою.
  2. Флакон: пластик.
  3. Ємність флакона: 100 мл.
  4. Склад: ароматичні есенції.
  5. Умови зберігання: зберігати в темному, прохолодному місці, перед використанням збовтати.
Країна виробник
Словенія
Об'єм
100 мл
Застосування
Ароматні горілки
Об'єм готового продукту
100 л
Немає відгуків
Товар додано для порівняння.