Ароматизатор Кальвадос на 100 л

Ароматизатор Кальвадос на 100 л

16550
В наявності
350,00 ₴

Висококонцентрований ароматизатор Etol Кальвадос допоможе в домашніх умовах зробити 100 літрів ароматного алкогольного напою. 

купити в 1 клік

 

Ароматизатор Кальвадос на 100 л

Кальвадос - це міцний алкогольний напій, який виробляється в Нормандії, на північному заході Франції. Цей напій виробляється шляхом дистиляції сидру, який отримують із різних сортів яблук. 

Як і багато інших міцних напоїв, кальвадос можна вживати як самостійно, так і в коктейлях. У Нормандії кальвадос також часто подають разом із десертом, особливо з тартом із яблук. 

Кальвадос має складний смак, який поєднує в собі фруктові, дерев'яні та пряні нотки. На смак кальвадос може бути солодким, з нотами яблука і квітів, а також з легкою кислинкою і тонкими деревними відтінками, такими як ваніль, кориця і дуб. Смак кальвадосу може значно варіюватися залежно від багатьох чинників, як-от сорт яблук, з яких виготовляють сидр, регіону, де виготовляють напій, а також тривалості витримки в дубових бочках.

Висококонцентрований ароматизатор Etol Кальвадос допоможе в домашніх умовах зробити 100 літрів ароматного алкогольного напою. Ароматизатори Етол виробляються в Словенії з натуральних інгредієнтів, вони підходять для використання в харчовій промисловості.

Одного флакона ароматизатора досить для додавання в 100 літрів самогону. Обов'язковим є ретельне перемішування для насичення суміші киснем, що важливо для подальших реакцій, в результаті яких ароматизатор розкриє свою багату органолептику.

Переваги харчових ароматизаторів Etol:

  1. Економічні у використанні, з 1 флакона виходить 100 л ароматного алкогольного напою.
  2. Виготовляють із сертифікованих інгредієнтів, які відповідають рекомендаціям Європейського Союзу.
  3. Не знижують градус основи.
  4. Облагороджують напій оригінальним запахом і смаком.
  5. Покращують характеристики напою.

Основні характеристики:

  1. Дозування: на 100 літрів готового напою.
  2. Флакон: пластик.
  3. Ємність флакона: 100 мл.
  4. Склад: ароматичні есенції.
  5. Умови зберігання: зберігати в темному, прохолодному місці, перед використанням збовтати.
Країна виробник
Словенія
Об'єм
100 мл
Застосування
Напої світу
Об'єм готового продукту
100 л
Немає відгуків
Товар додано для порівняння.