Ароматизатор Коньяк класичний на 10 літрів

Ароматизатор Коньяк класичний на 10 літрів

13002
ЕСТЬ
50,00 ₴

Ароматизатор Коньяк класичний підтверджує свою назву - він за кілька днів створить складний смак улюбленого багатьма напою.

купити в 1 клік

 

Ароматизатор Коньяк класичний на 10 літрів

Класика завжди залишається в моді, які б зміни не відбувалися! Це стосується всього, включно з алкогольними напоями. Хочете приготувати в домашніх умовах оригінальний коньяк? В такому випадку, Вам знадобиться ароматизатор Коньяк класичний 10 мл, доступний для покупки на просторах нашого інтернет-ресурсу.

Якщо хочете насолодитися коньячним смаком, але у вашому розпорядженні лише звичайний самогон, використовуйте концентрат Etol.

Ароматизатор Коньяк класичний підтверджує свою назву - він за кілька днів створить складний смак улюбленого багатьма напою. При цьому його не доведеться витримувати кілька років у бочці - термін настою становить від 10 днів.

Для приготування візьміть дистилят, розбавлений до міцності 40-50 градусів. Одного флакона ароматизатора вистачить на 10 літрів самогону. Залежно від уподобань можна додати розчин глюкози (не більше 2 літрів). Через півтора тижні ви отримаєте напій з багатою органолептикою.

Основні характеристики:

  1. Дозування: на 10 літрів готового напою.
  2. Флакон: пластик.
  3. Ємність флакона: 10 мл.
  4. Склад: ароматичні есенції.
  5. Умови зберігання: зберігати в темному, прохолодному місці, перед використанням збовтати.
Країна виробник
Словенія
Об'єм
10 мл
Застосування
Коньячна серія
Об'єм готового продукту
10 л
Немає відгуків

Покупці, які купили цей товар, також купили:

Товар додано для порівняння.