Ароматизатор Брусниця на 10 літрів

Ароматизатор Брусниця на 10 літрів

13115
В наявності
50,00 ₴

Ароматизатор передає сутність брусниці, яку можна описати як яскраву, гостру та приємно кислу. Він надає напою освіжаючого та бадьорого смаку.

купити в 1 клік

 

Ароматизатор Брусниця на 10 літрів

Ароматизатор Брусниця на 10 літрів призначений для надання Вашому напою смаку та аромату брусниці. Робить алкогольний напій м'яким з приємним смаком і ароматом брусниці.

Брусниця - це маленькі, терпкі ягоди, які часто зустрічаються в країнах Північної Європи. Брусничний ароматизатор пропонує баланс терпкості та солодкості. Він має яскраво виражений терпкий смак, схожий на журавлину, але з власним виразним смаковим профілем. Початкове відчуття - терпка і злегка кислувата нота, за якою слідує ледь помітна солодкість, що затримується на піднебінні.

Ароматизатор передає сутність брусниці, яку можна описати як яскраву, гостру та приємно кислу. Він надає напою освіжаючого та бадьорого смаку.

Професійний харчовий ароматизатор-концентрат для приготування ароматного напою в домашніх умовах. Не містить шкідливих домішок. Смак отриманих алкогольних напоїв наближений до смаку оригінальних напоїв. Смаковий концентрат-ароматизатор - це чудовий спосіб облагородження вашої горілки або самогону.

Одного флакона ароматизатора достатньо для додавання в десять літрів самогону. Обов'язковим є ретельне перемішування для насичення суміші киснем, що важливо для подальших реакцій, у результаті яких ароматизатор розкриє свою багату органолептику.

Переваги харчових ароматизаторів Etol:

  1. Економічні у використанні, з 1 флакона виходить 10 л ароматного алкогольного напою.
  2. Виготовляють із сертифікованих інгредієнтів, які відповідають рекомендаціям Європейського Союзу.
  3. Не знижують градус основи.
  4. Облагороджують напій оригінальним запахом і смаком.
  5. Покращують характеристики напою.

Основні характеристики:

  1. Дозування: на 10 літрів готового напою.
  2. Флакон: пластик.
  3. Ємність флакона: 10 мл.
  4. Склад: ароматичні есенції.
  5. Умови зберігання: зберігати в темному, прохолодному місці, перед використанням збовтати.
Країна виробник
Словенія
Об'єм
10 мл
Застосування
Фруктова серія
Об'єм готового продукту
10 л
Немає відгуків
Товар додано для порівняння.