Шланг ПВХ 6х1 мм

Шланг ПВХ 6х1 мм

3383
В наявності
10,00 ₴

Ціна вказана за 1 метр.

купити в 1 клік

 

Шланг ПВХ

ПВХ (полівінілхлорид) шланг - це гнучка трубка, виготовлена із пластику PVC. Вони популярні завдяки своїй міцності, гнучкості, стійкості до хімічних впливів і відносній доступності.

ПВХ шланги широко використовуються в харчовій промисловості через їхню безпеку, низьку вартість і хорошу хімічну стійкість. Ось кілька способів, як ПВХ шланги застосовуються в харчовій промисловості:

  1. Транспортування харчових продуктів: ПВХ шланги можуть використовуватися для перекачування рідких продуктів, таких як молоко, соки, вино, олія, сиропи та багато іншого. Вони безпечні для контакту з їжею і не взаємодіють з продуктами, що робить їх придатними для цієї мети.
  2. Подача води і пари: ПВХ шланги також можуть використовуватися для транспортування води і пари, які можуть знадобитися в різних процесах харчової промисловості, таких як кип'ятіння, стерилізація та охолодження.
  3. Системи вакуумної подачі: У харчовій промисловості ПВХ шланги можуть бути частиною систем вакуумної подачі для підняття або переміщення харчових продуктів, таких як зерно або порошки, з одного місця в інше.
  4. Матеріал для гнучких з'єднань: ПВХ шланги можуть служити гнучкими з'єднаннями між різними компонентами обладнання у виробництві харчових продуктів.
  5. Чищення та миття: Вони також можуть використовуватися для чищення та миття обладнання та приміщень, оскільки ПВХ стійкий до води і багатьох мийних засобів.

Під час використання ПВХ шлангів у харчовій промисловості важливо стежити за їхньою чистотою і регулярно проводити перевірки на зношування, щоб уникати потенційних контамінацій харчових продуктів. Також необхідно вибирати шланги, які відповідають стандартам і вимогам для харчових матеріалів і обладнання.


Ціна вказана за 1 метр

Тип
Шланги
Матеріал
ПВХ
Діаметр
6 мм
Немає відгуків

Покупці, які купили цей товар, також купили:

Товар додано для порівняння.