Пивна суміш Coopers Bootmaker Pale Ale на 23 л

Пивна суміш Coopers Bootmaker Pale Ale на 23 л

1155
Розпродано
1 084,00 ₴

Цей сорт має приємний бурштиновий колір, тягучий солодовий смак і аромат з нотками хвої та цитруса. Крім того, у пива освіжаючий гіркий післясмак і щільна кремова піна.

купити в 1 клік

 

Пивна суміш Coopers Bootmaker Pale Ale на 23 л

Спочатку, прибувши в Аделаїду (Австралія), Томас Купер став шевцем у невеличкому селі Кенсінгтон, за три милі на схід від міста. Він працював за кілька метрів від заїжджого двору "Висхідне Сонце", куди, згодом, міг входити без стуку зі своїми власними сортами Еля.

Після того як справа шевця Томасу набридла, він зайнявся пивоварінням з ухилом у рецептуру Американського Світлого Елю (APA), завдяки чому і з'явився світлий ель Bootmaker (Швець). Цей сорт має приємний бурштиновий колір, тягучий солодовий смак і аромат з нотками хвої та цитруса. Крім того, у пива освіжаючий гіркий післясмак і щільна кремова піна.

Переваги екстрактів Coopers:

  1. Висока якість - у комплект входить високоякісний концентрат із хмелевого солоду (без додавання консервантів) і спеціально відібраних дріжджів. Поєднуючи ці інгредієнти, ви самі зробите відмінне пиво з характерним профілем.
  2. Простота виготовлення - маючи концентрат Coopers, вам потрібне лише базове обладнання, вода та підсолоджувач, щоб розпочати процес домашнього пивоваріння.
  3. Відмінний смак і аромат, а також благородний колір - завдяки цим екстрактам ви приготуєте пиво, яке сподобається навіть найвибагливішим споживачам.

Склад набору:

• 1,7 кг герметично закритого хмільного солоду, без додавання консервантів (солод своєю консистенцією нагадує карамель/мед);

• пакетик пивних дріжджів (поставляється під кришкою).


У комплект не входить декстроза для карбонізації (газування), купується окремо.

Країна виробник
Австралія
Виробник
Coopers
Вага
1,7 кг
Об'єм
на 23 літри
Серія
Thomas Cooper
Немає відгуків

Покупці, які купили цей товар, також купили:

Товар додано для порівняння.