Пивна суміш Black Rock Export Pilsener

Пивна суміш Black Rock Export Pilsener

1238
Розпродано
967,00 ₴

Black Rock Export Pilsener - це золотисте чеське пиво преміум-класу зі свіжою, хмільною гіркотою, з додаванням спеціального солоду Crystal для надання щільності.

купити в 1 клік

 

Пивна суміш Black Rock Export Pilsener

Black Rock Export Pilsener - це золотисте чеське пиво преміум-класу зі свіжою, хмільною гіркотою, з додаванням спеціального солоду Crystal для надання щільності. Легке, прозоре, освіжаюче. Назва походить від чеського міста Плзень. Пілснер - найпоширеніший вид лагера (пива низового бродіння). Має характерний пивний аромат і хмелевий смак.

Для більшої густоти, кольору та солодового смаку використовуйте 1,7 кг екстракту неохмеленого солоду Black Rock Ultralight замість цукру.

Склад пивної суміші

1. Солод:

Pilsner malt, Crystal, Dark Crystal malt

2. Хміль: 

Green Bullet, Pacific Gem 

3. Вода: 

Новозеландська артезіанська вода

4. Дріжджі

Основні характеристики

• IBU: 37 (ступінь гіркоти)

• SRM: 7 (інтенсивність кольору)

• ABV: 4.5%

Для приготування 23 літрів напою необхідна одна банка суміші.

Інструкція

  1. Ретельно очистіть і простерилізуйте все обладнання.
  2. Зніміть пластикову кришку і дріжджі, які знаходяться під кришкою, відкладіть убік.
  3. Поставте банку в гарячу воду на 10 хвилин, щоб вміст розм'якшився.
  4. Розчиніть вміст банки та 1 кг цукру у двох літрах води. Потім додайте 17 літрів холодної води. Ретельно перемішайте. Для отримання солодового смаку замість цукру можна використати банку солодового екстракту Black Rock Ultralight.
  5. Додайте приблизно 2,5 літра холодної або гарячої води, щоб отримати кінцеву температуру від 18 –28°C. Кінцевий об'єм 23 літри.
  6. Посипте дріжджі на поверхню рідини і встановіть кришку на ферментатор з повітряним затвором (наполовину заповніть повітряний затвор охолодженою кип'яченою водою).
  7. Тримайте брагу при температурі 18 – 28 °C.
  8. Ферментація завершиться через 4  – 7 днів (приблизно).
  9. Розлив: стерилізуйте пляшки і покладіть одну округлу чайну ложку сахарози (звичайної столової) на 750 мл пляшку і заповніть її з точністю до 50 мм від верху.
  10. Закрийте і зберігайте у вертикальному положенні щонайменше 2 тижні. Пиво можна вживати через два тижні, але воно буде продовжувати покращуватися з віком до 6 місяців
Країна виробник
Нова Зеландія
Виробник
Black Rock
Вага
1,7 кг
Об'єм
на 23 літри
Немає відгуків
Товар додано для порівняння.