Пивна суміш Black Rock Golden Ale

Пивна суміш Black Rock Golden Ale

1237
Розпродано
967,00 ₴

Black Rock Golden Ale вариться із солоду сорту Ale та Lager з додаванням Caramalt та Roasted specialty солоду для отримання насиченого золотистого кольору. Колір сонячно-золотий, смак тонкий, відчуваються квіткові нотки та солодкість.

купити в 1 клік

 

Пивна суміш Black Rock Golden Ale

Black Rock Golden Ale вариться із солоду сорту Ale та Lager з додаванням Caramalt та Roasted specialty солоду для отримання насиченого золотистого кольору. Колір сонячно-золотий, смак тонкий, відчуваються квіткові нотки та солодкість.

Для більшої густоти, кольору та солодового смаку замість цукру додайте 1,7 кг екстракту несоложеного солоду Black Rock Ultralight замість цукру.

Склад пивної суміші

1. Солод:

Ale, Lager, Caramalt, Roasted malt

2. Хміль: 

Green Bullet, Pacific Gem 

3. Вода: 

Новозеландська артезіанська вода

4. Дріжджі

Основні характеристики

• IBU: 27 (ступінь гіркоти)

• SRM: 6 (інтенсивність кольору)

• ABV: 4.5%

Для приготування 23 літрів напою необхідна одна банка суміші.

Інструкція

  1. Ретельно очистіть і простерилізуйте все обладнання.
  2. Зніміть пластикову кришку і дріжджі, які знаходяться під кришкою, відкладіть убік.
  3. Поставте банку в гарячу воду на 10 хвилин, щоб вміст розм'якшився.
  4. Розчиніть вміст банки та 1 кг цукру у двох літрах води. Потім додайте 17 літрів холодної води. Ретельно перемішайте. Для отримання солодового смаку замість цукру можна використати банку солодового екстракту Black Rock Ultralight.
  5. Додайте приблизно 2,5 літра холодної або гарячої води, щоб отримати кінцеву температуру від 18 –28°C. Кінцевий об'єм 23 літри.
  6. Посипте дріжджі на поверхню рідини і встановіть кришку на ферментатор з повітряним затвором (наполовину заповніть повітряний затвор охолодженою кип'яченою водою).
  7. Тримайте брагу при температурі 18 – 28 °C.
  8. Ферментація завершиться через 4  – 7 днів (приблизно).
  9. Розлив: стерилізуйте пляшки і покладіть одну округлу чайну ложку сахарози (звичайної столової) на 750 мл пляшку і заповніть її з точністю до 50 мм від верху.
  10. Закрийте і зберігайте у вертикальному положенні щонайменше 2 тижні. Пиво можна вживати через два тижні, але воно буде продовжувати покращуватися з віком до 6 місяців
Країна виробник
Нова Зеландія
Виробник
Black Rock
Вага
1,7 кг
Об'єм
на 18 літрів
Немає відгуків
Товар додано для порівняння.