Хміль Zatecky Polorany Cervnak, α-4%

Хміль Zatecky Polorany Cervnak, α-4%

16060
В наявності
1,45 ₴

Хміль Zatecky Polorany Cervnak (ZPC) - чеський хміль, який високо цінується в чеських (богемських) пільзнерах, лагерах, європейських та бельгійських стилях.

купити в 1 клік

 

Хміль Zatecky Polorany Cervnak, α-4%

Серед усіх інгредієнтів для приготування пива, саме хміль став його символом. 

Гранульований хміль - найбільш поширена форма хмільних шишок. Для отримання гранул шишки висушують і подрібнюють, після чого продавлюють через спеціальну форму. У складі хмелю є природні смоли, завдяки яким гранули підтримують форму без хімічних сполучних компонентів.

Гранульований хміль компактніший, ніж суцільнолистовий, через що його зручніше зберігати. Завдяки своїй формі зберігає цінні властивості та характеристики протягом трьох років. Головна умова - герметична вакуумна упаковка.

Характеристика:

Хміль Zatecky Polorany Cervnak (ZPC) - чеський хміль, який високо цінується в чеських (богемських) пільзнерах, лагерах, європейських та бельгійських стилях. ZPC хміль також містить багато поліфенолів, які знижують окислення та процеси старіння в пиві, надаючи йому більш тривалого терміну зберігання.

Властивості:

Хміль Zatecky Polorany Cervnak надає пиву приємний і збалансований смак і аромат. Він дуже багатий на поліфеноли. Аромат хмелю випливає з його збалансованого складу ефірних олій із високим рівнем фарнезена, в результаті чого пиво набуває трав'янистого характеру.

Використання:

Хміль Жатецький напівранній червоний - це прекрасний ароматний сорт для другого та третього охмелення або холодного охмелення. Використовується у багатьох світлих сортах пива.


* кольори на моніторі або екрані телефону можуть відрізнятися від реальних кольорів, в залежності від налаштувань кольору вашого пристрою.

Країна виробник
Чехія
Вага
1 г
Немає відгуків
Товар додано для порівняння.