Хміль Преміант (Premiant) α-5%

Хміль Преміант (Premiant) α-5%

16052
В наявності
1,17 ₴

Хміль Преміант (Premiant) чеського походження з м'якою гіркотою. Хміль подвійного призначення - гіркота/аромат. Технічно це жатецький хміль із високим вмістом альфа-кислот. 

купити в 1 клік

 

Хміль Преміант (Premiant) α-5%

Серед усіх інгредієнтів для приготування пива, саме хміль став його символом. 

Гранульований хміль - найпоширеніша форма хмільних шишок. Для отримання гранул шишки висушують і подрібнюють, після чого продавлюють через спеціальну форму. У складі хмелю є природні смоли, завдяки яким гранули підтримують форму без хімічних сполучних компонентів.

Гранульований хміль компактніший, ніж суцільнолистовий, через що його зручніше зберігати. Завдяки своїй формі зберігає цінні властивості та характеристики протягом трьох років. Головна умова - герметичне вакуумне пакування.

Характеристика:

Хміль Преміант (Premiant) чеського походження з м'якою гіркотою. Хміль подвійного призначення - гіркота/аромат. Технічно це жатецький хміль із високим вмістом альфа-кислот. Також характеризується низьким вмістом когумулону, що робить гіркоту отриману з цим сортом хмелю чистою та чіткою, а аромат стриманий, пряний, землистий.

Властивості:

Преміант став популярним і завоював своє місце в пивоварінні не завдяки переконливому хмелевому аромату, а завдяки низькому вмісту когумулону та поєднанню цієї ознаки з іншими типовими характеристиками сорту. Завдяки всім цим якостям, у пиві, охмеленому Преміантом, відчувається не груба гіркота, а пікантна гірчинка.

Використання:

Застосування в стилях: Пільзнер, Пшеничне пиво, Бельгійський Ель, Усі Лагери, Світлий (Пейл) Ель.


* Кольори на моніторі або екрані телефону можуть відрізнятися від реальних кольорів, залежно від налаштувань кольору вашого пристрою.

Країна виробник
Чехія
Вага
1 г
Немає відгуків
Товар додано для порівняння.