Хміль Наггет (Nugget) α-13,6%

Хміль Наггет (Nugget) α-13,6%

1191
В наявності
1,98 ₴

Наггет має різку гіркоту з вмістом 13,6% альфа-кислоти. Він забезпечує гіркоту в багатьох стилях пива, зокрема імперських елях.

купити в 1 клік

 

Хміль Наггет (Nugget) α-13,6%

Серед усіх інгредієнтів для приготування пива, саме хміль став його символом. 

Гранульований хміль - найбільш поширена форма хмільних шишок. Для отримання гранул шишки висушують і подрібнюють, після чого продавлюють через спеціальну форму. У складі хмелю є природні смоли, завдяки яким гранули підтримують форму без хімічних сполучних компонентів.

Гранульований хміль компактніший, ніж суцільнолистовий, через що його зручніше зберігати. Завдяки своїй формі зберігає цінні властивості та характеристики протягом трьох років. Головна умова - герметичне вакуумне пакування.

Характеристика:

Наггет є надзвичайно популярним хмелем для пивоваріння. Це пов'язано частково з його зберіганням, і він має 70%-80% від його вмісту альфа-кислоти після 6 місяців зберігання за 20 градусів Цельсія. Помірно довгі компактні шишки збирають у середині сезону. Наггет помірно стійкий до різних захворювань. 

Властивості:

Наггет має різку гіркоту з вмістом 13,6% альфа-кислоти. Він забезпечує гіркоту в багатьох стилях пива, зокрема імперських елях. Він використовується і для хмелевого аромату в пиві, оскільки має трав'яний аромат. Має відносно низький вміст олії когумалона. Містить олії мірцену у великій кількості, які допомагають забезпечити деякий деревний тон. 

Використання:

Застосовують у всіх типах пива.


* кольори на моніторі або екрані телефону можуть відрізнятися від реальних кольорів, залежно від налаштувань кольору вашого пристрою.

Країна виробник
США
Вага
1 г
Немає відгуків

Покупці, які купили цей товар, також купили:

Товар додано для порівняння.