Хміль Гармонія (Harmonie), α-9%

Хміль Гармонія (Harmonie), α-9%

16051
В наявності
1,57 ₴

Хміль Harmonie має аромат від хмелевого до пряного, з квітковими і цитрусовими нотами.

купити в 1 клік

 

Хміль Гармонія (Harmonie), α-9%

Серед усіх інгредієнтів для приготування пива, саме хміль став його символом. 

Гранульований хміль - найбільш поширена форма хмільних шишок. Для отримання гранул шишки висушують і подрібнюють, після чого продавлюють через спеціальну форму. У складі хмелю є природні смоли, завдяки яким гранули підтримують форму без хімічних сполучних компонентів.

Гранульований хміль компактніший, ніж суцільнолистовий, через що його зручніше зберігати. Завдяки своїй формі зберігає цінні властивості та характеристики протягом трьох років. Головна умова - герметичне вакуумне пакування.

Характеристика:

Чеський ароматичний сорт хмелю Harmonie (Гармонія) було зареєстровано 2004 року, він на 60% складається з Жатецького хмелю (SAAZ), проте на відміну від нього має вищий вміст альфа- і бета-кислот, гармонійне поєднання яких і дало назву цьому сорту. Нині цей хміль вирощують у Чехії лише на експериментальній площі близько 1 га. Застосування хмелю сорту Гармонія провідними чеськими пивоварнями показало чудові результати, позитивно вплинувши на інтенсивність і якість аромату хмелю в пиві.

Властивості:

Хміль Harmonie має аромат від хмелевого до пряного, з квітковими і цитрусовими нотами.

Використання:

Хміль Harmonie використовується в Porters, Fruit beers.


* кольори на моніторі або екрані телефону можуть відрізнятися від реальних кольорів, залежно від налаштувань кольору вашого пристрою.

Країна виробник
Чехія
Вага
1 г
Немає відгуків

Покупці, які купили цей товар, також купили:

Товар додано для порівняння.