Хміль Жатецький (Saaz), а-2,8%.

Хміль Жатецький (Saaz), а-2,8%.

1112
В наявності
1,19 ₴

Хміль Saaz має ніжний, дуже ароматний букет з відтінками трав та прянощів, що додають характерний аромат і смак традиційним чеським та словацьким пивам. Він також має помірну гіркоту та низький вміст альфа-кислот, що робить його ідеальним для виробництва пива з низькою та помірною гіркотою.

купити в 1 клік

 

Хміль Жатецький (Saaz), а-2,8%

Серед усіх інгредієнтів для приготування пива, саме хміль став його символом. 

Гранульований хміль - найбільш поширена форма хмільних шишок. Для отримання гранул шишки висушують і подрібнюють, після чого продавлюють через спеціальну форму. У складі хмелю є природні смоли, завдяки яким гранули підтримують форму без хімічних сполучних компонентів.

Гранульований хміль компактніший, ніж суцільнолистовий, через що його зручніше зберігати. Завдяки своїй формі зберігає цінні властивості та характеристики протягом трьох років. Головна умова - герметична вакуумна упаковка.

Характеристика:

Saaz (Жатецький) є одним із чотирьох оригінальних шляхетних сортів хмелю і має своєрідний і класичний аромат. Відомий своїм видатним використанням у Stella Artois і незліченних богемських лагерах і пілснерах. Підвищений вміст поліфенолів сприяє зменшенню окислення, завдяки чому пиво, зварене на Saaz, помітно довше зберігається.

Властивості:

Хміль Saaz має ніжний, дуже ароматний букет з відтінками трав та прянощів, що додають характерний аромат і смак традиційним чеським та словацьким пивам. Він також має помірну гіркоту та низький вміст альфа-кислот, що робить його ідеальним для виробництва пива з низькою та помірною гіркотою.

Використання:

Хміль Saaz часто використовують у стилях пива, таких як чеський пілзнер, чеська лагер, словацьке пиво та інших, а також в різних пивоварних рецептах для створення ароматичних та легких пив.


* кольори на моніторі або екрані телефону можуть відрізнятися від реальних кольорів, в залежності від налаштувань кольору вашого пристрою.

Країна виробник
Чехія
Вага
1 г
Немає відгуків

Покупці, які купили цей товар, також купили:

Товар додано для порівняння.