Хміль Бумеранг (Boomerang), α-11%

Хміль Бумеранг (Boomerang), α-11%

16049
В наявності
1,79 ₴

Хмелю Бумеранг властиві пряні, деревні та цитрусові аромати з ароматами смоли та чорних лісових фруктів. Це гіркий сорт з інтенсивним ароматом.

купити в 1 клік

 

Хміль Бумеранг (Boomerang), α-11%

Серед усіх інгредієнтів для приготування пива, саме хміль став його символом. 

Гранульований хміль - найбільш поширена форма хмільних шишок. Для отримання гранул шишки висушують і подрібнюють, після чого продавлюють через спеціальну форму. У складі хмелю є природні смоли, завдяки яким гранули підтримують форму без хімічних сполучних компонентів.

Гранульований хміль компактніший, ніж суцільнолистовий, через що його зручніше зберігати. Завдяки своїй формі зберігає цінні властивості та характеристики протягом трьох років. Головна умова - герметичне вакуумне пакування.

Характеристика:

Хміль Бумеранг був отриманий шляхом відбору з гібридного потомства багаторазових схрещувань сортів Agnus, Magnum і Premiant і селекційного матеріалу, що знаходиться в процесі розмноження, який має в своєму походженні сорти Žatecký poloraný červenák, Sládek, Northern Brewer і Fuggle. Назва сорту пов'язана зі специфічним ароматом головок хмелю, який повертається в пряний аромат пива.

Властивості:

Хмелю Бумеранг властиві пряні, деревні та цитрусові аромати з ароматами смоли та чорних лісових фруктів. Це гіркий сорт з інтенсивним ароматом.

Використання:

Хміль Бумеранг гіркий сорт, для першого і другого хмелю. Він також підходить для спеціального пива та холодного охмелення.


* кольори на моніторі або екрані телефону можуть відрізнятися від реальних кольорів, залежно від налаштувань кольору вашого пристрою.

Вага
1 г
Країна виробник
Чехія
Немає відгуків
Товар додано для порівняння.