Хміль Халлертау Міттельфрю (Hallrtau...

Хміль Халлертау Міттельфрю (Hallrtau Mittelfrueh), α-4,4%

1116
В наявності
1,28 ₴

Хміль Халлертау Міттельфрю має приємний аромат з легкими нотками трав та прянощів, з помірною гіркотою. 

купити в 1 клік

 

Хміль Халлертау Міттельфрю (Hallrtau Mittelfrueh), α-4,4%

Серед усіх інгредієнтів для приготування пива, саме хміль став його символом. 

Гранульований хміль - найбільш поширена форма хмільних шишок. Для отримання гранул шишки висушують і подрібнюють, після чого продавлюють через спеціальну форму. У складі хмелю є природні смоли, завдяки яким гранули підтримують форму без хімічних сполучних компонентів.

Гранульований хміль компактніший, ніж суцільнолистовий, через що його зручніше зберігати. Завдяки своїй формі зберігає цінні властивості та характеристики протягом трьох років. Головна умова - герметична вакуумна упаковка.

Характеристика:

Хміль Халлертау Міттельфрю (Hallertau Mittelfrüh) - це один з найбільш відомих та популярних сортів хмелю, який вирощується в Німеччині в регіоні Халлертау. Хміль Халлертау Міттельфрю зазвичай додається на ранніх стадіях виробництва пива, щоб надати йому легкий та приємний аромат.

Властивості:

Хміль Халлертау Міттельфрю має приємний аромат з легкими нотками трав та прянощів, з помірною гіркотою. Його також відрізняє висока стійкість та надійність під час виробництва пива. Цей сорт хмелю має помірний вміст альфа-кислот (близько 3-5%), що робить його ідеальним для виробництва пива з помірною гіркотою.

Використання:

Халлертау Міттельфрю використовується для виробництва різних стилів пива, зокрема, для німецьких лагерів, пілзнерів, бельгійських ель та інших. Він також може використовуватися як ароматичний хміль на пізній стадії виробництва пива.


* кольори на моніторі або екрані телефону можуть відрізнятися від реальних кольорів, в залежності від налаштувань кольору вашого пристрою.

Країна виробник
Німеччина
Вага
1 г
Немає відгуків

Покупці, які купили цей товар, також купили:

Товар додано для порівняння.