Хміль Шпальтер Селект (Spalter Select), α-5,1%

Хміль Шпальтер Селект (Spalter Select), α-5,1%

1110
В наявності
0,85 ₴

(0,80 ₴ 1)

Хміль Селект (Spalter Select) належить до благородних сортів. Містить невелику кількість альфа кислоти та когумулону, який використовується для охмелення на гіркоту.

купити в 1 клік

 

Хміль Шпальтер Селект (Spalter Select), α-5,1%

Серед усіх інгредієнтів для приготування пива, саме хміль став його символом. 

Гранульований хміль - найбільш поширена форма хмільних шишок. Для отримання гранул шишки висушують і подрібнюють, після чого продавлюють через спеціальну форму. У складі хмелю є природні смоли, завдяки яким гранули підтримують форму без хімічних сполучних компонентів.

Гранульований хміль компактніший, ніж суцільнолистовий, через що його зручніше зберігати. Завдяки своїй формі зберігає цінні властивості та характеристики протягом трьох років. Головна умова - герметичне вакуумне пакування.

Характеристика:

Хміль Селект (Spalter Select) належить до благородних сортів. Містить невелику кількість альфа кислоти та когумулону, який використовується для охмелення на гіркоту. Гіркота гармонійна із середньою інтенсивністю. 

Властивості:

Надає пиву м'якого аромату з тонкими фруктово-квітковими нотками. Цей аромат не вивітрюється навіть під час витримки. У смаку відчуваються цитрусові, трав'яні та пряні відгомони.

Використання:

Застосовується як останній компонент під час охмелення сусла або охмелення на гіркоту. Застосовується в таких стилях як Світлий Лагер, Пільзнер, Всі Лагери, Бурштиновий Лагер, Темний Лагер, Світлий (Пейл) Ель.


* кольори на моніторі або екрані телефону можуть відрізнятися від реальних кольорів, залежно від налаштувань кольору вашого пристрою.

Країна виробник
Німеччина
Вага
1 г
Немає відгуків

Покупці, які купили цей товар, також купили:

Товар додано для порівняння.