Хміль Халлертауер Традишн (Hallertauer...

Хміль Халлертауер Традишн (Hallertauer Tradition), α-5,4%.

1108
В наявності
1,13 ₴

Хміль Халлертауер Традишн має помірну гіркоту та свіжий аромат, з нотами трав та легкої фруктової солодкості.

купити в 1 клік

 

Хміль Халлертауер Традишн (Hallertauer Tradition), α-5,4%

Серед усіх інгредієнтів для приготування пива, саме хміль став його символом. 

Гранульований хміль - найбільш поширена форма хмільних шишок. Для отримання гранул шишки висушують і подрібнюють, після чого продавлюють через спеціальну форму. У складі хмелю є природні смоли, завдяки яким гранули підтримують форму без хімічних сполучних компонентів.

Гранульований хміль компактніший, ніж суцільнолистовий, через що його зручніше зберігати. Завдяки своїй формі зберігає цінні властивості та характеристики протягом трьох років. Головна умова - герметична вакуумна упаковка.

Характеристика:

Хміль Халлертауер Традишн - це один з видів хмелю, який вирощують в районі Халлертау в Баварії, Німеччина. Він є одним з найбільш відомих та популярних сортів хмелю в світі, та широко використовується для виробництва різних сортів пива. Має добру стабільність та зберігання, що робить його популярним серед пивоварів. Він також має низький вміст альфа-кислот, що робить його ідеальним для виробництва пива з помірною гіркотою.

Властивості:

Хміль Халлертауер Традишн має помірну гіркоту та свіжий аромат, з нотами трав та легкої фруктової солодкості.

Використання:

Його часто використовують у традиційних європейських стилях пива, таких як пілзнер, кельнер, лагер, бельгійські елі, та інших.


* кольори на моніторі або екрані телефону можуть відрізнятися від реальних кольорів, в залежності від налаштувань кольору вашого пристрою.

Країна виробник
Німеччина
Вага
1 г
Немає відгуків

Покупці, які купили цей товар, також купили:

Товар додано для порівняння.