Хміль Цитра (Citra), α-12,3%

Хміль Цитра (Citra), α-12,3%

1104
В наявності
3,42 ₴

Завдяки Citra пиву можна надати хмільний присмак з легкою гіркотою і тонкими цитрусовими, квітковими нотками.

купити в 1 клік

 

Хміль Цитра (Citra), α-12,3%

Серед усіх інгредієнтів для приготування пива, саме хміль став його символом. 

Гранульований хміль - найбільш поширена форма хмільних шишок. Для отримання гранул шишки висушують і подрібнюють, після чого продавлюють через спеціальну форму. У складі хмелю є природні смоли, завдяки яким гранули підтримують форму без хімічних сполучних компонентів.

Гранульований хміль компактніший, ніж суцільнолистовий, через що його зручніше зберігати. Завдяки своїй формі зберігає цінні властивості та характеристики протягом трьох років. Головна умова - герметична вакуумна упаковка.

Характеристика:

Хміль Цитра (Citra) відносно молодий сорт. Був виведений 2008 року. Це гібрид, створений методом схрещування кількох сортів хмелю: Халлертау Міттельфрю, Теттнангер, Голдінгс і ще низки інших. Але саме ці 3 сорти вплинули на його смаковий профіль.

Для виробництва хмелю Citra використовуються шишечки середньої зрілості. Вони піддаються просушуванню, після чого подрібнюються і пресуються в гранули. Готовий продукт має ніжний зелений відтінок.

Властивості:

Завдяки Citra пиву можна надати хмільний присмак з легкою гіркотою і тонкими цитрусовими, квітковими нотками. Смак виходить яскраво-виражений, м'яким і дуже приємним. Його особливі ароматичні властивості наділяють напій глибоким фруктовим ароматом, в якому відчувається грейпфрут, диня, маракуя, лічі та аґрус.

Незважаючи на такий незвичайний купаж, в готовому пиві зберігається солідний аромат і насичений хмільний смак.

Використання:

Найчастіше застосовується для виробництва американського і ірландського елю, Індійського Пейлі Ель, світлих, пшеничних, фруктових, овочевих, трав'яних видів пива. Також зустрічається в пиві в американському стилі з яскраво вираженим хмельовим смаком.

Підходить як для гіркоти, смаку й аромату, так і для сухого охмелення.


* кольори на моніторі або екрані телефону можуть відрізнятися від реальних кольорів, в залежності від налаштувань кольору вашого пристрою.

Вага
1 г
Країна виробник
США
Немає відгуків

Покупці, які купили цей товар, також купили:

Товар додано для порівняння.