Хміль Каскад (Cascade), α-4,3%

Хміль Каскад (Cascade), α-4,3%

16198
В наявності
1,76 ₴

Хміль Каскад (Cascade) має дуже м'який смак і яскраво виражений приємний квітковий, цитрусовий і грейпфрутовий аромат. 

купити в 1 клік

 

Хміль Каскад (Cascade), α-4,3%

Серед усіх інгредієнтів для приготування пива, саме хміль став його символом. 

Гранульований хміль - найбільш поширена форма хмільних шишок. Для отримання гранул шишки висушують і подрібнюють, після чого продавлюють через спеціальну форму. У складі хмелю є природні смоли, завдяки яким гранули підтримують форму без хімічних сполучних компонентів.

Гранульований хміль компактніший, ніж суцільнолистовий, через що його зручніше зберігати. Завдяки своїй формі зберігає цінні властивості та характеристики протягом трьох років. Головна умова - герметична вакуумна упаковка.

Характеристика:

Хміль Каскад (Cascade) - є одним з найпопулярніших і найвідоміших сортів хмелю на ринку крафтового пива. Хміль Каскад вирощують у США, але сьогодні його також культивують у Новій Зеландії, Австралії, Німеччині, Англії, Бельгії та Австрії. Оскільки цей хміль має досить низький вміст альфа-кислот (4-9 відсотків), він особливо добре підходить для охмелення.

Властивості:

Хміль Каскад (Cascade) має дуже м'який смак і яскраво виражений приємний квітковий, цитрусовий і грейпфрутовий аромат. 

Використання:

Хміль Каскад (Cascade) особливо підходить для американського елю, IPA, Barly Wine, пива Wit або портеру. В якості самостійного експерименту його використовують в пшеничному пиві, де він зможе дуже добре розкрити свої фруктові аромати. Він, безумовно, гарний в IPA для хмелевої закупорки, оскільки можна додавати більшу кількість цього хмелю, не отримуючи занадто гіркого пива, завдяки низькому вмісту альфа-кислот. 


* кольори на моніторі або екрані телефону можуть відрізнятися від реальних кольорів, в залежності від налаштувань кольору вашого пристрою.

Країна виробник
Німеччина
Вага
1 г
Немає відгуків

Покупці, які купили цей товар, також купили:

Товар додано для порівняння.