Хміль Самміт (Sammit) α-15%

Хміль Самміт (Sammit) α-15%

16036
В наявності
1,91 ₴

Summit в основному популярний через свою гіркоту. Має аромат апельсина, мандарина, цитрусові ноти.

купити в 1 клік

 

Хміль Самміт (Sammit) α-15%

Серед усіх інгредієнтів для приготування пива, саме хміль став його символом. 

Гранульований хміль - найбільш поширена форма хмільних шишок. Для отримання гранул шишки висушують і подрібнюють, після чого продавлюють через спеціальну форму. У складі хмелю є природні смоли, завдяки яким гранули підтримують форму без хімічних сполучних компонентів.

Гранульований хміль компактніший, ніж суцільнолистовий, через що його зручніше зберігати. Завдяки своїй формі зберігає цінні властивості та характеристики протягом трьох років. Головна умова - герметичне вакуумне пакування.

Характеристика:

Самміт - перший карликовий хміль родом із США, і це єдиний хміль, що росте низько, на віллі Якіма. Самміт вимагає ручного збору через відсутність техніки і забирає багато роботи, оскільки врожайність дуже висока. Це новий сорт, який вже завойовує увагу пивоварів, але здебільшого поки тільки зі США. Цей хміль знаходиться на верхньому рівні серед супер альфа сортів з вмістом альфа-кислоти.

Властивості:

Summit в основному популярний через свою гіркоту. Має аромат апельсина, мандарина, цитрусові ноти - схоже на хміль Simcoe. Неймовірно свіжий Summit часто пахне цибулею і часником, але цей запах зникає після окислення протягом дня або близько того.

Використання:

Застосовують у таких стилях як, IPA і Imperial IPA, бліді елі, стаути, ячмінні вина.


* кольори на моніторі або екрані телефону можуть відрізнятися від реальних кольорів, залежно від налаштувань кольору вашого пристрою.

Країна виробник
США
Вага
1 г
Немає відгуків

Покупці, які купили цей товар, також купили:

Товар додано для порівняння.