Хміль Султана (Sultana) α-12-15%

Хміль Султана (Sultana) α-12-15%

16034
В наявності
2,63 ₴

Популярність Sultana зумовлена його величезним ароматом і смаковим профілем, оскільки в ньому проявляються насичені фруктові ноти стиглого ананаса, яскраві цитрусові й тонкий натяк на сосну. 

купити в 1 клік

 

Хміль Султана (Sultana) α-12-15%

Серед усіх інгредієнтів для приготування пива, саме хміль став його символом. 

Гранульований хміль - найбільш поширена форма хмільних шишок. Для отримання гранул шишки висушують і подрібнюють, після чого продавлюють через спеціальну форму. У складі хмелю є природні смоли, завдяки яким гранули підтримують форму без хімічних сполучних компонентів.

Гранульований хміль компактніший, ніж суцільнолистовий, через що його зручніше зберігати. Завдяки своїй формі зберігає цінні властивості та характеристики протягом трьох років. Головна умова - герметичне вакуумне пакування.

Характеристика:

Хміль Sultana - чергова суперновинка від HopSteiner: експериментальний сорт хмелю Sultana (раніше відомий під кодовим ім'ям X06277), який тепер комерційно доступний пивоварам. Популярність хмелю Sultana виникає з його потужного аромату і смакового профілю.

Властивості:

Популярність Sultana зумовлена його величезним ароматом і смаковим профілем, оскільки в ньому проявляються насичені фруктові ноти стиглого ананаса, яскраві цитрусові й тонкий натяк на сосну. Якщо ви коли-небудь відкривали банку зі свіжими ананасовими шматочками, ви можете здогадатися, який аромат Sultana.

Використання:

Застосовують у таких стилях як, American Pale Ale, IPA.


* кольори на моніторі або екрані телефону можуть відрізнятися від реальних кольорів, залежно від налаштувань кольору вашого пристрою.

Країна виробник
США
Вага
1 г
Немає відгуків

Покупці, які купили цей товар, також купили:

Товар додано для порівняння.