Хміль Нельсон Совіньйон (Nelson Sauvin), α-10,4%

Хміль Нельсон Совіньйон (Nelson Sauvin), α-10,4%

16029
В наявності
2,90 ₴

Хміль Нельсон Совіньйон має унікальну здатність надавати фруктовий аромат білого вина. Також відчутні ноти: аґрус, виноград, манго, лічі та грейпфрут.

купити в 1 клік

 

Хміль Нельсон Совіньйон (Nelson Sauvin), α-10,4%

Серед усіх інгредієнтів для приготування пива, саме хміль став його символом. 

Гранульований хміль - найбільш поширена форма хмільних шишок. Для отримання гранул шишки висушують і подрібнюють, після чого продавлюють через спеціальну форму. У складі хмелю є природні смоли, завдяки яким гранули підтримують форму без хімічних сполучних компонентів.

Гранульований хміль компактніший, ніж суцільнолистовий, через що його зручніше зберігати. Завдяки своїй формі зберігає цінні властивості та характеристики протягом трьох років. Головна умова - герметичне вакуумне пакування.

Характеристика:

Хміль Нельсон Совіньйон - найпопулярніший і унікальний сорт хмелю з Нової Зеландії. Користується величезним попитом у пивоварів по всьому світу завдяки особливим характеристикам і аромату. Виведений 2000 року, а свою назву отримав через схожість свого ароматного профілю з вином Совіньйон Блан.

Властивості:

Хміль Нельсон Совіньйон має унікальну здатність надавати фруктовий аромат білого вина. Також відчутні ноти: аґрус, виноград, манго, лічі та грейпфрут.

Використання:

Хміль Нельсон Совіньйон використовується в IPA, APA, DAPA, DIPA, елі, лагери та пшеничні сорти.


* кольори на моніторі або екрані телефону можуть відрізнятися від реальних кольорів, залежно від налаштувань кольору вашого пристрою.

Країна виробник
Нова Зеландія
Вага
1 г
Немає відгуків
Товар додано для порівняння.