Хміль Каліста (Сallista), α-3,9%

Хміль Каліста (Сallista), α-3,9%

16021
Розпродано
1,17 ₴

Хміль Каліста (Callista) - це відносно новий сорт хмелю, який був випущений в Німеччині в 2010 році. 

купити в 1 клік

 

Хміль Каліста (Сallista), α-3,9%

Серед усіх інгредієнтів для приготування пива, саме хміль став його символом. 

Гранульований хміль - найбільш поширена форма хмільних шишок. Для отримання гранул шишки висушують і подрібнюють, після чого продавлюють через спеціальну форму. У складі хмелю є природні смоли, завдяки яким гранули підтримують форму без хімічних сполучних компонентів.

Гранульований хміль компактніший, ніж суцільнолистовий, через що його зручніше зберігати. Завдяки своїй формі зберігає цінні властивості та характеристики протягом трьох років. Головна умова - герметична вакуумна упаковка.

Характеристика:

Хміль Каліста (Callista) - це відносно новий сорт хмелю, який був випущений в Німеччині в 2010 році. Він отримав своє ім'я на честь грецької богині Каллісто, яка була архетипом краси та чистоти.

Властивості:

Хміль Каліста має досить високий вміст альфа-кислот (близько 7-10%) та низький вміст бета-кислот (близько 3-5%). Він має свіжий, фруктовий аромат з нотками лайму, лимона та чорної смородини.

Використання:

Чудово підходить для всіх стилів пива.


* кольори на моніторі або екрані телефону можуть відрізнятися від реальних кольорів, в залежності від налаштувань кольору вашого пристрою.

Країна виробник
Німеччина
Вага
1 г
Немає відгуків

Покупці, які купили цей товар, також купили:

Товар додано для порівняння.