Хміль Cмарагд (Smaragd), α-6%

Хміль Cмарагд (Smaragd), α-6%

16017
В наявності
1,15 ₴

Хміль Cмарагд (Smaragd) має високий вміст альфа-кислот (близько 4-6%) та дуже приємний аромат з нотками тропічних фруктів, які нагадують манго та ананас.м

купити в 1 клік

 

Хміль Cмарагд (Smaragd), α-6%

Серед усіх інгредієнтів для приготування пива, саме хміль став його символом. 

Гранульований хміль - найбільш поширена форма хмільних шишок. Для отримання гранул шишки висушують і подрібнюють, після чого продавлюють через спеціальну форму. У складі хмелю є природні смоли, завдяки яким гранули підтримують форму без хімічних сполучних компонентів.

Гранульований хміль компактніший, ніж суцільнолистовий, через що його зручніше зберігати. Завдяки своїй формі зберігає цінні властивості та характеристики протягом трьох років. Головна умова - герметична вакуумна упаковка.

Характеристика:

Хміль Смарагд - це сорт хмелю, який був випущений в Німеччині в 2007 році. Хміль Смарагд є багаторічною рослиною, яка вирощується на південному заході Німеччини, в регіоні Галлертау.

Властивості:

Хміль Cмарагд (Smaragd) має високий вміст альфа-кислот (близько 4-6%) та дуже приємний аромат з нотками тропічних фруктів, які нагадують манго та ананас.

Використання:

Хміль Cмарагд використовується в пивоварінні для варіння лагерів, пілзнерів та інших стилів пива, де важливі як гіркота, так і аромат.


* кольори на моніторі або екрані телефону можуть відрізнятися від реальних кольорів, в залежності від налаштувань кольору вашого пристрою.

Країна виробник
Німеччина
Вага
1 г
Немає відгуків
Товар додано для порівняння.