Хміль Фаглес GBR (Fuggles), α-4%

Хміль Фаглес GBR (Fuggles), α-4%

16016
В наявності
1,78 ₴

Хміль Фаггл (Fuggles) є ароматичним сортом із вмістом альфа-кислот від 3.5% до 5.5%.

купити в 1 клік

 

Хміль Фаглес GBR (Fuggles), α-4%

Серед усіх інгредієнтів для приготування пива саме хміль став його символом.

Гранульований хміль - найпоширеніша форма хмільних шишок. Для отримання гранул шишки висушують та подрібнюють, після чого продавлюють через спеціальну форму. У складі хмелю є природні смоли, завдяки яким гранули підтримують форму без хімічних компонентів.

Гранульований хміль компактніший, ніж цільнолистовий, через що його зручніше зберігати. Завдяки своїй формі зберігає цінні властивості та характеристики протягом трьох років. Головна умова – герметична вакуумна упаковка.

Характеристика:

Ароматичний сорт хмелю Fuggles (Фаггл) був виведений у Великій Британії в середині 19-го століття в результаті випадкової селекції Рачардом Фагглом. Сто років тому сорт хмелю Fuggles був найпопулярнішим сортом у пивоварному виробництві Великобританії та займав до 78% усього врожаю тих років. Нині цей хміль вирощують у деяких країнах Європи та у США.

Властивості:

Хміль Фаггл (Fuggles) є ароматичним сортом із вмістом альфа-кислот від 3.5% до 5.5%. Підвищений вміст у хмелі Fuggles карріофілену та фарнезена створюють у його ароматі комбінацію деревних, квіткових та трав'яних нот, які надають готовому пиву приємного, м'якого, м'ятно-трав'яного аромату.

Використання:

Використовується для варіння: Porter, Stout, Pale Ale, IPA, Bitter, Barleywine, Oak aged beer, Imperial Stout, Dry Stout, Brown Ale та ін.


* кольори на моніторі або на екрані телефону можуть відрізнятися від реальних кольорів, залежно від налаштувань кольору вашого пристрою.

Країна виробник
Великобританія
Вага
1 г
Немає відгуків
Товар додано для порівняння.