Хміль Амарілло (Amarillo), a-9,2%

Хміль Амарілло (Amarillo), a-9,2%

3324
В наявності
3,04 ₴

Молодий сорт американського хмелю, багатий смаковими відтінками мандарина, грейпфрута і лайма. 

купити в 1 клік

 

Хміль Амарілло (Amarillo), a-9,2%

Серед усіх інгредієнтів для приготування пива, саме хміль став його символом. 

Гранульований хміль - найпоширеніша форма хмільних шишок. Для отримання гранул шишки висушують і подрібнюють, після чого продавлюють через спеціальну форму. У складі хмелю є природні смоли, завдяки яким гранули підтримують форму без хімічних сполучних компонентів.

Гранульований хміль компактніший, ніж суцільнолистовий, через що його зручніше зберігати. Завдяки своїй формі зберігає цінні властивості та характеристики протягом трьох років. Головна умова - герметичне вакуумне пакування.

Характеристика:

Хміль Амарілло - один із найпопулярніших сортів хмелю в американських крафтових броварів, за світовою популярністю впевнено входить до топ-10, виведений у США. Активно використовується пивоварами для посилення хмелевого аромату на завершальних стадіях охмелення, а також сухого охмелення сусла.

Властивості:

Молодий сорт американського хмелю, багатий смаковими відтінками мандарина, грейпфрута і лайма. Багато в чому схожий на сорти "Каскад" (Cascade), "Сентенніал" (Centennial) і "Чинук" (Chinook). Середній вміст альфа-кислот.

Використання:

Застосовують як ароматичну або ароматично-гірку частину при варінні пива. Найбільш часто використовується у виробництві Pale Ale і його різновидів, IPA.


* кольори на моніторі або екрані телефону можуть відрізнятися від реальних кольорів, залежно від налаштувань кольору вашого пристрою.

Країна виробник
США
Вага
1 г
Немає відгуків

Покупці, які купили цей товар, також купили:

Товар додано для порівняння.