Діоптр Смакуй 2" (кламп)

Діоптр Смакуй кламп 20 см 2"

789546
В наявності
2 880,00 ₴

Діоптр (оглядове скло) призначений для візуального контролю флегми, що стікає по трубці дистилятора.

купити в 1 клік

 

Діоптр Смакуй кламп 20 см 2"

Діоптр (оглядове скло) призначений для візуального контролю флегми, що стікає по трубці дистилятора.

Практичні функції діоптра

  1. Діоптр запобігає бризгоуносу. Особливо це важливо під час першої перегонки, тим паче якщо вона відбувається в режимі потстілл. Річ у тім, що брага любить сильно пінитися і збігати. Якщо цей процес не контролювати, то частина браги потрапить у готовий продукт. У результаті ми отримаємо не чистий спирт-сирець, а неприємну субстанцію, яку необхідно додатково чистити перед другою перегонкою. Діоптр же допоможе контролювати рівень піни. Під час кипіння через нього буде видно, якщо брага почне потрапляти в холодильник. Потрібно буде тільки зменшити нагрівання, і процес стабілізується.
  2. Діоптр запобігає "захлебу" колони. Так у середовищі самогонників називається процес, коли висхідні пари в колоні заважають стікати флегмі назад. Якщо співвідношення парів і флегми приблизно рівне, то процес іде стабільно. Але якщо йде занадто активний нагрів, потік парів стає щільнішим. Флегма не встигає стікати, і колона починається "плюватися", закидаючи сивушні домішки в дефлегматор. А вже звідти вони можуть через холодильник потрапити в готовий продукт. Звичайно, його якість у такому разі сильно постраждає. Через оглядове скло діоптра ви можете побачити той момент, коли колона починає "захлинатися". Якщо відтік флегми став помітно меншим, час зменшувати нагрівання.
  3. Діоптр як царга. Для деяких самогонників діоптр може служити своєрідним резервуаром, куди можна закласти насадки для додаткового чищення і зміцнення продукту. Достатньо лише підіткнути нижній отвір діоптра насадкою Панченкова або спеціальним пижем, а зверху насипати СПН. Як підсумок, у нас є мобільний вузол очищення і зміцнення готового продукту, який можна встановлювати або знімати прямо під час перегонки.
  4. Діоптр-сигналізатор. Діоптр може вказати, коли закінчується тіло, і йдуть хвости. Якщо скло пристрою запітніло, час міняти посуд і починати збирання хвостів.
  5. Діоптр як ароматизатор. Діоптр здатен надати вашим напоям аромату екзотичних напоїв. Все залежить від особистих смакових уподобань. Досить підвісити всередину пристрою мішечок з ароматичними добавками: цедра фруктів, ягоди, листя тощо. Проходячи через діоптр, спиртові пари насичуються ароматом добавок. На виході ми отримуємо напій зі своїм унікальним смаком.

Комплектація

• діоптр: 1 шт;
• прокладки силіконова: 1 шт;
• хомут для клампа: 1 шт;

Країна виробник
Україна
Виробник
Смакуй
З'єднання
Клампове
Матеріал ємності
Нержавійка
Немає відгуків
Товар додано для порівняння.