Інтернет-магазин МірБір пропонує своїм покупцям найширший асортимент обладнання, інгредієнтів і аксесуарів для домашнього пивоваріння, виноробства, самогоноваріння і сироваріння.

З нашою продукцією у вас з'явиться можливість приготувати будь-який алкогольний напій у домашніх умовах і насолодитися всіма його відтінками та різноманітністю, а також ви зануритесь у світ сироваріння та дізнаєтеся все про приготування будь-якого виду сиру своїми руками.

Ми спеціалізуємося на продажу апаратів для самогоноваріння, які чудово підійдуть як новачкові, так і досвідченому винокуру. З нашим обладнанням у вас з'явиться можливість розширити свої винокурні здібності, а також приготувати смачний і якісний міцний напій своїми руками!

Також, у нас представлені варіанти професійного обладнання для зернового та екстрактного пивоваріння. Ви з легкістю можете підібрати пивоварню як для себе, так і на подарунок! Це може бути як міні-пивоварня для вашої кухні, так і професійне обладнання з більш розширеною комплектацією. Крім цього, ви можете придбати в МірБір хміль і солод, а також скористатися безкоштовною послугою помелу солоду.

А ось для завзятих виноробів ми підготували величезний вибір дробарок, пресів, ємностей, інгредієнтів, аксесуарів і, звичайно ж, дубових бочок. Все необхідне для виробництва домашнього вина є в нашому інтернет-магазині МірБір.

Ну і для сироварів у нас знайдеться багато всього цікавого, починаючи з аксесуарів і закінчуючи професійним обладнанням для домашнього сироваріння. Незалежно від того, новачок ви чи професіонал у галузі сироваріння, ми проконсультуємо вас і допоможемо підібрати необхідне обладнання для улюбленої справи!

МирБір за якість, надійність, технологічність і презентабельність! Будемо й надалі радувати вас великим асортиментом і новинками, а ви нас - своїми замовленнями!

Товар додано для порівняння.