Інтернет-магазин обладнання
і аксесуарів для приготування
якісного домашнього алкоголю
і сиру "МірБір"
Пн-пт: 09:00 - 18:00
Сб-нд: Вихідний
Каталог товарів

Самогоноваріння

Корзина: 0 товара
Сума: 0

Деталі бражної колони Чи займаєтеся приготуванням алкогольних напоїв в домашніх умовах? Тоді ви повинні знати, що дрібниць, які можна ігнорувати, в цьому процесі не буває. Щоб отримати якісний алкоголь з оригінальним смаком, треба не тільки неухильно дотримуватися технології приготування і використовувати добірна сировина, а й застосовувати новітнє обладнання.

Важливу роль в процесі самогоноваріння грає бражная колона, різновид дистилятора, легко справляється з будь-яким ступенем нагрівання. До бражної колоні можуть знадобитися деталі, наприклад - вузол подачі браги. Купити їх за доступною ціною можна в нашому інтернет-магазині. Запрошуємо за покупками!

Елементи бражної колон в асортименті «Мир Бір»

Інтернет-магазин «Світ Бір» спеціалізується на продажу товарів, посуду і спеціального обладнання для самогоноваріння. В каталозі - найкраща продукція від відомих виробників «Доктор Губер» і «Доктор Градус», яка прослужить не один рік.

Пропонуємо замовити:


Замовляти деталі бражної колони в інтернет-магазині «Світ Бір» означає купити обладнання, яке прослужить не менше десятиліття без накладок і поломок.

Чому купувати у нас вигідно? По-перше, ми пропонуємо якісну продукцію за доступною вартості. По-друге - робимо все, щоб смачний бренді, коньяк, самогон або віскі вийшли у вас з першого разу. Зверніть увагу на розділ «База знань». Там зібрані кращі рецепти алкогольних напоїв, які гарантовано порадують любителів домашнього алкоголю!

Щоб купити деталі для бражної колони, скористайтеся кошиком або зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті телефонами. Ми оформимо замовлення і після з'ясування деталей оплати і доставки оперативно відправимо його до Києва, Дніпро, Харків і будь-який інший місто України.

Запрошуємо за покупками вже сьогодні!
Зворотний дзвінок
Товар добавлен в корзину
Перейти в корзину
Продолжить покупки