Інтернет-магазин обладнання
і аксесуарів для приготування
якісного домашнього алкоголю
і сиру "МірБір"
Пн-пт: 09:00 - 18:00
Сб-нд: Вихідний
Каталог товарів

Самогоноваріння

Корзина: 0 товара
Сума: 0

Вузли відбору Чи можливо приготувати елітний алкогольний напій в домашніх умовах? Звичайно! Головне використовувати якісну сировину, професійне обладнання, перевірені рецепти і неухильно дотримуватися технології. Якщо ви створюєте бренді, віскі, коньяк, вам напевно знадобиться вузол відбору дистиляту. Купити його можна в інтернет-магазині «МірБір»! Запрошуємо ознайомитися з нашим каталогом!

Вузли відбору від кращих виробників

Пропонуємо замовити продукцію від кращих виробників ніші - «Доктор Градус», «Доктор Губер», «Акваградус». Ці компанії спеціалізуються на виготовленні обладнання та аксесуарів для самогоноваріння і досягли вражаючих результатів. Вузол відбору по рідини від надійного виробника дозволить домогтися оптимальної якості напою і прослужить довгі роки.

Вузли використовуються для відбору хвостів і голів. Для відбору хвостів аксесуар закріплюється в нижній частині самогонного апарату. Алгоритм відбору голів такий:

Якщо вузол відбору Доктор Градус використовується для хвостів, треба встановити покапельний відбір (приблизно 2 краплі в 5 секунд). Хвости відбирати протягом всього погона. Дистиллятор збирається в колону ректифікації в робочому режимі.

Крім вузлів відбору у нас можна купити холодильники, дистилятори, самогонні апарати, перегінні куби, ароматизатори і сировину для приготування елітного домашнього алкоголю. Зверніть увагу на розділ «База знань» і зачерпніть для себе нові рецепти бренді, віскі, алкоголю, настоянок, перевірених нашими експертами!

Як оформити замовлення?
Щоб купити вузол відбору скористайтеся кошиком, або зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті контактними телефонами. Потребуєте консультації? Телефонуйте, відповімо на всі питання про товари з каталогу!

Замовляйте якісне обладнання для самогоноваріння і насолоджуйтеся смачним і міцним напоєм!
Зворотний дзвінок
Товар добавлен в корзину
Перейти в корзину
Продолжить покупки