Інтернет-магазин обладнання
і аксесуарів для приготування
якісного домашнього алкоголю
і сиру "МірБір"
Пн-пт: 09:00 - 18:00
Сб-нд: Вихідний
Каталог товарів

Самогоноваріння

Корзина: 0 товара
Сума: 0

Екстрактори Сокслета Приготування алкоголю в домашніх умовах - хороший варіант для невеликого бізнесу. Щоб приготувати оригінальний і смачний алкогольний напій, треба використовувати професійне обладнання та якісні інгредієнти, неухильно дотримуватися технологію.

У процесі приготування самогону, джина, коньяку, віскі та іншого алкоголю знадобиться екстрактор Сокслета. Цей апарат забезпечує безперервну екстракцію (витяг речовини з розчину або сухої суміші) в автоматичному режимі. Замовити його можна в інтернет-магазині «Світ Бір». Ознайомтеся з нашою пропозицією і переконайтеся в тому, що воно вигідно!

Екстрактори Сокслета від кращих виробників

У каталозі «Мир Бір» - екстрактори Сокслета від перевірених виробників, що добре зарекомендували себе на ринку, компаній «Доктор Губер» і «Доктор Градус». Замовляйте у нас:

Екстрактори для пароводяного котла, об'ємом 36 і 50 літрів, що забезпечують екстракцію прозорого і чистого сусла. Апарат зменшує необхідність перемішувати затор.

Екстрактори з Клампа, призначені для швидкої ароматизації самогону та інших алкогольних напоїв, отримання екстрактів. Кріпляться до перегінного кубу за допомогою Кламп-замку.

Екстрактори без дефлегматора для приготування міцного і ароматного самогону.

Як користуватися апаратом? Радимо дотримуватися такого алгоритму дій:


Результат екстракції - смачний і міцний алкогольний напій з насиченим ароматом. Зверніть увагу на цікаві рецепти приготування самогону з нашої «Бази знань»: вони напевно вам сподобаються!

Як зробити замовлення?

Оформлення покупки не займе багато часу. Щоб купити екстрактор Сокслета скористайтеся кошиком або зв'яжіться з нами через спеціальну форму на сайті. Виникли питання? Наші консультанти детально на них дадуть відповідь! Доставка замовлень здійснюється по всій території України.

Порадуйте себе, своїх близьких і клієнтів приголомшливим алкоголем з незвичайним смаком і ароматом!
Зворотний дзвінок
Товар добавлен в корзину
Перейти в корзину
Продолжить покупки