Інтернет-магазин обладнання
і аксесуарів для приготування
якісного домашнього алкоголю
і сиру "МірБір"
Пн-пт: 09:00 - 18:00
Сб-нд: Вихідний
Каталог товарів

Самогоноваріння

Корзина: 0 товара
Сума: 0

Ректифікаційні колони Приготування смачних, міцних, ароматних алкогольних напоїв в домашніх умовах - цікаве хобі. Бренді, коньяк, віскі, самогон вашого виробництва не тільки прикрасять стіл, але і стануть хорошим подарунком для рідних, колег, друзів.

Щоб приготований напій був екстра-класу треба неухильно дотримуватися технології приготування домашнього алкоголю і застосовувати якісне обладнання для самогоноваріння, вироблене найкращими виробниками. У процесі дистиляції, екстракції, теплообміну вам напевно знадобиться ректифікації колонний апарат. Купити його за доступною ціною можна в інтернет-магазині «Мiр Бір»!

Принципи роботи ректифікаційної колони


Суть процесу ректифікації полягає в нагріванні куба, в якому знаходиться вихідна суміш на основі спирту-сирцю. Вона переміщається в царге і взаємодіє з рідкої флегмою, що покриває стінки труби. Частина парів осідає в дефлегматоре і конденсується краплі спирту, а решта повертається назад, в царгу.

Колона ректифікації працює в режимі безперервного циклу, за рахунок чого вихідний продукт максимально очищений від сторонніх домішок, сивушних масел і суспензій.

Ректифікаційні колони для самогону від кращих виробників
У каталозі інтернет-магазину «Світ Бір» - колони від відомих компаній «Доктор Губер», «Макс Купрум», «Аква Градус», об'ємом 50, 30 і 20 л. Всі вони дозволяють отримувати 96% спирт найвищої якості і розраховані на тривалу експлуатацію.

Переваги ректифікаційних колон з нашого асортименту:


Щоб купити колону ректифікації, скористайтеся спеціальною формою на сайті або зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними контактними телефонами. Після узгодження деталей оплати і доставки, ваше замовлення оперативно відправлять до Києва, Дніпро, Харків чи будь-яке інше місто України.

Приготовляти свої алкогольні шедеври за допомогою кращого обладнання!
Зворотний дзвінок
Товар добавлен в корзину
Перейти в корзину
Продолжить покупки