Інтернет-магазин обладнання
і аксесуарів для приготування
якісного домашнього алкоголю
і сиру "МірБір"
Пн-пт: 09:00 - 18:00
Сб-нд: Вихідний
Каталог товарів

Самогоноваріння

Корзина: 0 товара
Сума: 0

Обладнання Щоб робити вино в домашніх умовах, складна техніка не потрібна. Але щоб вино виходило якісним, а його приготування не вимагало величезних витрат часу і сил, варто купити спеціальне обладнання для виноробства. Подрібнювачі, преси, фільтри та інші пристосування не тільки полегшують життя виноробу - вони дають можливість робити гарне вино навіть з рядового виноматеріалу.

Професійне оснащення міні-виноробні: переваги якісної техніки


Сьогодні обладнання для міні виноробні відрізняється від того, яке використовувалося ще років 15-20 тому. Виробники виноробної техніки постійно випускають на ринок пристосування, адаптовані для будинку - так що винороб-любитель може укомплектувати своє робоче місце так, щоб по продуктивності і ефективності воно не поступалося невеликим промисловим підприємствам.

У чому ж полягають переваги від використання спеціального обладнання?


Перша перевага від використання професійного виноробного обладнання - підвищення якості готового продукту. Ретельна обробка сировини, відсутність контакту з патогенними мікроорганізмами - все це «грає на руку» виноробу, який прагне отримати відмінні вино.

Застосування техніки, призначеної саме для домашнього виробництва вина, знижує рівень трудовитрат для більшості технологічних процесів. Тобто те, що раніше ви робили майже вручну, довго і з зусиллями, сьогодні буде робити спеціальний пристрій при мінімальному контролі з вашого боку.

Також при використанні спеціальної техніки винороб виграє по продуктивності. Переробка великих обсягів сировини (плодів і винограду) полегшується - а значить, цінний матеріал точно не пропаде!

Основні види виноробного обладнання

купити обладнання для виноробства, потрібно заздалегідь вирішити, яка саме техніка вам буде потрібно. Тут варто звернути увагу на такі пристосування:

Подрібнювачі - ручні і електричні. Для приготування виноградного вина вони використовуються не завжди, але якщо ви робите плодові вина, сидр або перрі, то варто замовити таку машинку - і підготовка сировини зажадає куди меншого часу.
Преси для віджиму соку. Найчастіше використовуються ручні преси, преси-домкрати або гідропреси. Вони відрізняються за принципом дії та ефективності, але виконують одну функцію. І виноград, і подрібнені фрукти перед подальшою обробкою можна пропустити через прес для відділення м'якоті і шкірки від рідкого сировини.

Фільтр-преси - спеціальні пристосування для освітлення і очищення готової продукції або проміжних продуктів (наприклад, браги). Очищення забезпечується за рахунок пропускання складу через фільтруючий картон - в результаті на фільтрі залишається значна частина мікроорганізмів, колоїдні частинки і тверді включення.

Перелік обладнання в продажу постійно розширюється, тому ви можете замовити за доступною вартості практично будь-який пристрій, що полегшує працю винороба.

Техніка для домашнього приготування вина в інтернет-магазині


Купити різні пристосування для виробництва вина (плодового або виноградного) в домашніх умовах можна в інтернет-магазині Світ Бір:

У каталозі представлені фото і робочі характеристики обладнання. Там же ви можете вивчити відгуки покупців про практичне його застосування.

Ціни на пристосування для домашнього виноробства цілком доступні.
Можлива доставка в Київ, Дніпро, будь-які міста України.
Використовуйте якісну техніку для виробництва вина - і результат вашої праці порадує найвимогливіших цінителів цього напою.
Зворотний дзвінок
Товар добавлен в корзину
Перейти в корзину
Продолжить покупки