Інтернет-магазин обладнання
і аксесуарів для приготування
якісного домашнього алкоголю
і сиру "МірБір"
Пн-пт: 09:00 - 18:00
Сб-нд: Вихідний
Каталог товарів

Самогоноваріння

Корзина: 0 товара
Сума: 0

Пивні екстракти 

Enabled filters:


Тих, хто планує самостійно навчитися варити пиво, іноді відштовхує складність технології варіння напою на основі солоду і хмелю (All Grain). І правда, суворе дотримання технологи вимагає знань, навичок і недешевого обладнання.

Але є й альтернативний метод варіння, який відмінно підійде новачкам. Для нього використовуються не солод і хміль, а пивні екстракти - спеціальні суміші, які використовуються для прискорення варіння пива. Їх виробляють багато компаній, тому, купивши міні-пивоварню, ви можете для кожної нової партії напою закуповувати екстракт з новим смаком і ароматом.

Екстракти для пивоваріння: полегшуємо життя новачкові

Пивні концентрати (вони ж екстракти, вони ж суміші для пивоваріння) - це склади, що містять все необхідне для приготування пива з мінімальними затратами:

При варінні пива за спрощеною технологією такий екстракт - сироп або порошок - використовується замість традиційного сусла. Для отримання субстрату, з якого після б бродіння і дозрівання вийде готовий напій, досить розвести концентрат водою. Пропорції розведення зазвичай вказуються виробником на упаковці.

Від складу сусла (а значить, і від складу пивного концентрату) залежить смак кінцевого продукту. Тому, плануючи купити пивний екстракт, варто заздалегідь вирішити, що ви будете варити - ель, лагер, портер або інший сорт пива.

Плюси і мінуси певних екстрактів

Екстракти для варіння пива сьогодні стають дуже популярними - і цієї популярності сприяє поширення міні-пивоварень, призначених для роботи з концентрованим, а не зерновим сировиною. Плюсів у певних екстрактів досить багато:

Недолік у певних екстрактів, по суті, один - їх використання не залишає простору для експериментів, тобто ви отримаєте тільки таке пиво, яке було задумано виробником пивний суміші

Екстракти для варіння пива в інтернет-магазині

Купити пивний концентрат для самостійної варіння пива з доставкою в Київ, Дніпро або будь-яке інше місто України ви можете в інтернет-магазині Світ-Бір:

Вивчивши каталог (там представлені фото зразків і відомості про склад екстрактів) ви можете вибрати відповідну суміш і замовити її доставку в ваше регіон. Оплата покупок проводиться будь-яким зручним вам способом - від безготівкового розрахунку до післяплати.

Зворотний дзвінок
Товар добавлен в корзину
Перейти в корзину
Продолжить покупки