Інтернет-магазин обладнання
і аксесуарів для приготування
якісного домашнього алкоголю
і сиру "МірБір"
Пн-пт: 09:00 - 18:00
Сб-нд: Вихідний
Каталог товарів

Самогоноваріння

Корзина: 0 товара
Сума: 0

Аксесуари Аксесуари для виробництва пива можуть застосовуватися з двома цілями: з одного боку, вони необхідні для дотримання тонкощів технологічного процесу, з іншого - використання аксесуарів полегшує виробництво пива в домашніх умовах. Як і у випадку з виробленням міцного алкоголю, пивоварінні застосування якісних аксесуарів багато в чому визначає якість готового напою.

Подивившись фото і характеристики аксесуарів в нашому каталозі, ви можете купити все необхідне для домашнього пивоваріння - як аматорського, так і напівпрофесійного.

Які аксесуари для пивоваріння можна купити?


Домашнє пивоваріння сьогодні - це складний процес, який майже неможливо уявити без використання різних додаткових пристосувань. Так, володіючи навиками і досвідом можна зварити пиво і «на око», використовуючи тільки чисті ємності достатнього обсягу. Але якщо є можливість - то чому не полегшити собі життя?

У каталозі представлені:

Різні запчастини для домашніх броварень - чиллери (охолоджувачі сусла), крани, фільтри і т.д. Вони використовуються не тільки для ремонту поламаних систем, але і для їх удосконалення.

Дробарки для солоду. Якщо ви не хочете використовувати концентрати, а плануєте варити пиво з зернової сировини, то без якісної дробарки не обійтися. В каталозі є кілька моделей, і вибирати варто по продуктивності - ніж великі обсяги солоду ви плануєте переробляти, тим потужніша дробарка вам потрібна.

Пристосування для роботи з пляшками - мийки, сушарки та укупорочні верстати. Щоб пиво при розливі не зіпсувалося, а дозрівало в оптимальних умовах, тару потрібно ретельно вимивати і сушити. Крім того, важливо якісно закривати кожну пляшку пробкою - для цього варто придбати спеціальний пристрій.

Крім цих, досить складних і дорогих аксесуарів, в продажу є різні дрібниці, які полегшують процес варіння пива. Для роботи з рідинами вам знадобляться воронки і переливні сифони, для контролю температури потрібно використовувати точні термометри і т.д. Все це представлено в каталозі в великому асортименті. І вам залишається скласти список того, що вам дійсно необхідно ...

Використання професійних аксесуарів в домашньому пивоварінні


Чому сьогодні багато пивовари відмовляються від використання підручних средсв і переходять на роботу з професійними і напівпрофесійними аксесуарами? Причин кілька:

По-перше, застосування якісних пристосувань знижує ризик помилок в технологічному процесі. Так, наприклад, контроль температури виступає страховкою від ситуацій, при яких бродіння порушується через перегрів або охолодження сусла. Відгуки свідчать, що застосування точних термометрів значно знижує відсоток браку.

По-друге, знижується трудомісткість процесу. І дійсно, простіше використовувати сифон, ніж переливати рідини за допомогою тонкого шланга, і простіше дробити солод на спеціальному пристрої, ніж розмелюють зерна вручну або в кавомолці.
Нарешті, важливим перевага буде підвищення якості пива. Чим точніше буде витримана технологія, ніж чистіше будуть інструменти - тим менше домішок потрапить в готовий напій. А це - запорука правильного дозрівання і отримання відмінного смаку!

Аксесуари в інтернет-магазині МірБір


Купити аксесуари для домашнього пивоваріння можна в нашому інтернет-магазині. Наші переваги:

Великий вибір пристроїв і пристосувань, що полегшують приготування пива будинку або на міні-пивоварні.
Контроль якості всієї продукції в каталозі.

Доступна ціна аксесуарів.

Вибравши товар і сплативши його вартість (зробити це можна різними способами), ви можете забрати його самостійно або замовити доставку куплених аксесуарів до Києва, Дніпро або будь-яке інше місто України, вказавши транспортну компанію для їх відправки.
Зворотний дзвінок
Товар добавлен в корзину
Перейти в корзину
Продолжить покупки