Інтернет-магазин обладнання
і аксесуарів для приготування
якісного домашнього алкоголю
і сиру "МірБір"
Пн-пт: 09:00 - 18:00
Сб-нд: Вихідний
Каталог товарів

Самогоноваріння

Корзина: 0 товара
Сума: 0

Пивоварні під екстракти 

Enabled filters:


Щоб зварити власне пиво, зовсім не обов'язково вирощувати ячмінь, збирати хміль і витрачати час на підготовку солоду. Для освоєння технології ви можете купити міні-пивоварню під екстракти - і отримати кілька десятків літрів відмінного пива, звареного своїми руками.

Солод або екстракт: вибираємо технологію пивоваріння

Усім, хто мріє зайнятися пивоварінням або хоча б спробувати свої сили в цій нелегкій, але захоплюючій справі, варто заздалегідь визначитися з технологією. Для домашнього приготування пива можуть використовуватися:

В першому випадку ви будете варити пиво з дотриманням всіх вимог до виробничого циклу, так що трудовитрати будуть відповідними. Крім того, при варінні пива на основі солоду з додаванням хмелю високий ризик помилки, тому результат буде прямо залежати і від вашої акуратності, і від якості обладнання. Головний плюс технології полягає в тому, що ви самі можете підібрати рецептуру напою.

Другий варіант, який підійде новачкові - це варіння пива зі спеціального екстракту. Екстракт являє собою готове пивне сусло (охмелене чи ні), обезводнений до стану густого сиропу або порошку. Після розведення екстракту водою до потрібної консистенції його можна використовувати - і отримати пиво в цьому випадку буде набагато простіше.

Міні-пивоварні під екстракти - це цілком відповідне обладнання для тих, хто раніше не стикався з приготуванням пива. Вартість у них цілком доступна (особливо якщо порівнювати з професійним і напівпрофесійним обладнанням для пивоваріння на основі солоду). Саме тому їх купують не тільки для періодичного приготування напою, але і щоб зрозуміти - чи подобається цей процес в принципі. І чи варто вкладатися в покупку дорогої техніки.

Устаткування для пива з екстракту

Пивоварні під екстракти не відрізняються особливою складністю, оскільки і сам процес пивоваріння на основі готового сусла досить простий. Як правило, в комплект входить:

Також виробники зазвичай включають в набір для пивоваріння інструкцію, що дозволяє освоїти технологію і не допустити поширених помилок, здатних вплинути на кінцевий результат.

Замовивши таку пивоварню, ви навіть при відсутності серйозних навичок зможете самостійно приготувати від 20 літрів пива - правда, по готовій рецептурою. Втім, після цього обладнання можна використовувати повторно, купуючи нові порції певних екстрактів і дріжджів.

Міні-пивоварні в нашому інтернет-магазині

В інтернет-магазині Світ Бір ви можете купити міні-пивоварні для самостійного приготування пива на основі готових екстрактів. При цьому:

Ціни на міні-пивоварні в нашому інтернет-магазині цілком доступні, а оплатити покупку ви можете будь-яким зручним способом. Куплене обладнання ви можете самостійно забрати у нас на складі, або ж замовити доставку в Київ, Дніпро або будь-яке інше місто України, вибравши транспортну компанію із запропонованого списку.

Зворотний дзвінок
Товар добавлен в корзину
Перейти в корзину
Продолжить покупки