Інтернет-магазин обладнання
і аксесуарів для приготування
якісного домашнього алкоголю
і сиру "МірБір"
Пн-пт: 09:00 - 18:00
Сб-нд: Вихідний
Каталог товарів

Самогоноваріння

Корзина: 0 товара
Сума: 0

Дубові бочки 

Enabled filters:
Материал обруча


Дубові бочки це, мабуть, найкращі резервуари для зберігання і витримки алкогольних напоїв, приготованих в домашніх умовах. Так, можна зберігати спиртне і в пластиковій, і в металевій, і в скляній тарі, але саме в бочці з натурального дуба коньяки, віскі, настоянки, багато вина набувають свій неповторний смак і аромат.

Купити дубові бочки ви можете в нашому інтернет-магазині. У каталозі представлені барила різного об'єму. Тому ви без зусиль підберете як невелику ємність для будинку, так і об'ємну бочку для підвалу або льоху - в ній можна буде витримувати спиртне протягом декількох років.

Вибираємо дубовий бочонок для спиртного

дубові бочки для коньяку, віскі або інших алкогольних напоїв виробляються багатьма компаніями і народними умільцями. Можна сперечатися про те, які вироби краще - фабричні або кустарні - але в будь-якому випадку вибирати їх модно за загальними критеріями.

В першу чергу звертаємо увагу на обсяг. Якщо нам потрібна ємність для сервірування або короткочасного зберігання алкоголю, то краще за все купувати бочонок ємністю 3 або 5 літрів. Такі вироби досить компактні, їх легко переносити, а наливати з них спиртне можна навіть без допомоги крана. Якщо ж планується тривала витримка, то варто купувати бочки від 10 до 50 літрів: вони місткі, і тому алкоголю в них вистачить надовго.

Наступний аспект - якість деревини. Бочки, які продаються в нашому інтернет-магазині, зроблені з натурального дуба. Для виготовлення тари застосуються цілі дубові деталі без цвілі, тріщин і червоточин - це не тільки забезпечує високу міцність і довговічність конструкції, а й гарантує відсутність стороннього присмаку при витримці.

Також важлива якість підгонки деталей - від нього залежить герметичність. І справа не стільки в протечках, які легко усуваються, скільки в випаровуванні міцного алкоголю. Щоб звести до мінімуму втрати спиртного при зберіганні, виробники підганяють деталі барильця один до одного, шліфують їх краю і використовують вощіння. Вощений дуб і пари спирту утримує добре, і служить набагато довше.

Переваги бочок з дуба

У бочок з натурального дуба є один істотний недолік - ціна у них вище, ніж у ємностей з інших матеріалів. Але в іншому дуб поза конкуренцією, так що вибирають його п таким міркувань:

Прямий вплив на склад спиртного. При витримці в дубовій бочці частина дубильних речовин з деревини екстрагується спиртом і переходить в напій. Завдяки цьому віскі і коньяки набувають свій унікальний смак - повторити його з використанням есенцій або складів для настоювання майже неможливо.

Гарний зовнішній вигляд. Дубовий бочонок - це не тільки ємність, а й елемент інтер'єру. Та й на стіл подати невелику бочку не соромно: коньяк з такого бочки буде здаватися в рази смачніше.
Зворотний дзвінок
Товар добавлен в корзину
Перейти в корзину
Продолжить покупки