Інтернет-магазин обладнання
і аксесуарів для приготування
якісного домашнього алкоголю
і сиру "МірБір"
Пн-пт: 09:00 - 18:00
Сб-нд: Вихідний
Каталог товарів

Самогоноваріння

Корзина: 0 товара
Сума: 0

Перегінні куби Самогоноваріння сьогодні асоціюється не з любителями випити без приводу, а з творчим процесом, створенням чогось незвичайного і нового. Це культура приготування якісного і оригінального алкогольного напою, тисячі різноманітних рецептів, і відповідно, смаків напою.

Вона неможлива без спеціального технічного обладнання, такого як перегінні куби для самогонних апаратів, що дозволяють отримувати продукцію, що відповідає високим стандартам і буде оцінена по достоїнству! Ознайомтеся з пропозицією інтернет магазину Світ Бір і переконайтеся: у нас ви можете купити обладнання та аксесуари для домашнього виробництва самогону за найкращими цінами!

Перегінні куби від кращих виробників

Що таке перегінний куб? Це пристрій необхідно для перегону рідин під час самогоноваренія.В асортименті МірБір - доступні за ціною і якісні перегінні куби з нержавіючої сталі і інших металів. Їх виробники - кращі українські і російські компанії, що спеціалізуються на виготовленні технічного обладнання для домашнього алкогольного цеху:

Перегінні куби відрізняються один від одного за рядом характеристик і показників. В першу чергу, типом пристрою, розміром, діаметром зливного отвору, матеріалом, з якого зроблений сам куб і його кришка, способом нагріву.

В асортименті Світ Бір - продукція на будь-який бюджет! Пропонуємо купити перегінні куби з нержавіючої сталі з кришкою або без, об'ємом від 12 до 50 літрів. Представлені в каталозі куби можуть нагріватися за допомогою Тена або індукційної плити.

Як вибрати перегінний куб правильно? Ми підготували кілька рекомендацій, враховуючи які важко помилитися:

І найголовніше: потрібно визначитися з формою перегінного куба. Наприклад, перевага квадратної в тому, що для нагрівання її можна поміщати відразу на кілька конфорок на відміну від циліндричної.

Пропонуємо Вам ознайомитися з «Базою знань» на нашому сайті. Тут представлено безліч рецептів оригінальних напоїв для справжніх шанувальників домашнього алкоголю! На питання про тонкощі приготування із задоволенням відповімо на нашому форумі.

Чому варто замовляти перегінні куби та інші товари для самогоноваріння в нашому магазині?

Ми давно працюємо на ринку і заслужили довіру клієнтів тому, що забезпечуємо:

Зробити замовлення в нашому магазині просто. Скористайтеся кошиком або зателефонуйте по одному з номерів, вказаних на сайті. Важко у виборі і потребуєте консультації? Менеджери МірБір детально розкажуть про кожну позиції каталогу. Після уточнення нюансів оплати і доставки, замовлення буде оперативно відправлений в Дніпро, Київ, Запоріжжя, Одесу, Львів, Харків та інші українські міста.

Розкрийте для себе смак домашнього алкоголю по-новому: приготуйте його з допомогою професійного обладнання та унікальними добавками! Обов'язково продегустують його з друзями і близькими!

Зворотний дзвінок
Товар добавлен в корзину
Перейти в корзину
Продолжить покупки