Інтернет-магазин обладнання
і аксесуарів для приготування
якісного домашнього алкоголю
і сиру "МірБір"
Пн-пт: 09:00 - 18:00
Сб-нд: Вихідний
Каталог товарів

Самогоноваріння

Корзина: 0 товара
Сума: 0

Самогонні апарати Якісні, оригінальні і смачні домашні алкогольні напої - відмінна альтернатива магазинному спиртного, дорогому і не завжди відповідним необхідним стандартам. Їх приготування - захоплюючий творчий процес. При належному старанні результат обов'язково порадує ваших гостей. Самогон, приготовлений вдома може стати відмінним подарунком для друзів і рідних.

Головне - відповідально підійти до процесу варіння, який включає в себе:

Щоб напій гарантовано вийшов і виправдав ваші зусилля і очікування необхідно купити самогонний апарат. Пропонуємо Вам ознайомитися з пропозицією інтернет-магазину МірБір: в нашому каталозі ви точно знайдете відповідний!

Домашній самогонний апарат від відомих виробників

В асортименті МірБір - брендові апарати для самогоноваріння від надійних українських і російських фірм, доступні за ціною:

Кожен самогонний апарат відрізняється габаритами, потужністю, наявністю / відсутністю зливного отвору, наявністю / відсутністю кришки куба, матеріалом, з якого вона зроблена, діаметром Клампа, об'ємом бака і іншими параметрами.

Найпоширеніші моделі, що користуються популярністю у любителів готувати алкогольні напої вдома:

Дистилятори. Вони універсальні в застосуванні і прості у використанні. Якісно очищають напій, зберігаючи при цьому початковий аромат сировини. Складається з куба для перегонки і змійовика для охолодження.

бражної колони безперервної дії.

Багатофункціональні розбірні і не розбірні перегінні пристрої. Такий самогонний апарат може використовуватися в різних режимах: для звичайної кубової дистиляції, як бражної колони безперервної дії, кубової дистиляції зі зміцненням, отримання ароматизованих дистилятів.

мініспіртзавод - універсальні стаціонарні системи, що дозволяють отримувати домашній алкоголь високої якості в автоматичній режимі.

Кожен апарат зроблений з високоякісного металу: нержавіючої сталі або міді, які мають свої переваги і недоліки. Переваги міді - поглинання специфічних запахів після перегонки, нейтралізація шкідливих оксидів азоту.

Мідний самогонний апарат має і деякі мінуси. Після декількох перегонок його яскравий відтінок сильно зблякне. Щоб цього не сталося треба постійно чистити пристрій всередині і зовні.

Моделі, виконані з нержавіючої сталі набагато практичніше: вони довговічні і дуже міцні, їх вид незмінний навіть після декількох сотень перегонок. Харчова нержавіюча сталь добре переносить вплив будь-яких речовин і не вбирає сторонніх запахів.

У нас можна купити не тільки самогонні апарати. У каталозі представлено все те, що знадобиться в процесі виготовлення домашнього алкоголю: сировина, ароматичні та смакові добавки, аксесуари для самогоноваріння, дубові бочки і скляну тару для готових напоїв.

Як оформити замовлення в інтернет-магазині МірБір?

Скористайтеся кошиком або зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті. Ми з задоволенням відповімо на питання про нашу продукцію в телефонному режимі або на форумі. Запитуйте: обов'язково підкажемо і допоможемо, організуємо оперативну доставку в Київ, Дніпро та інші українські міста!

Зворотний дзвінок
Товар добавлен в корзину
Перейти в корзину
Продолжить покупки