Інтернет-магазин обладнання
і аксесуарів для приготування
якісного домашнього алкоголю
і сиру "МірБір"
Пн-пт: 09:00 - 18:00
Сб-нд: Вихідний
Каталог товарів

Самогоноваріння

Корзина: 0 товара
Сума: 0

Устаткування для зернового пивоваріння (All Grain) Пиво - алкогольний напій улюблений багатьма людьми, стійко асоціюється з розслабленням, відпочинком, приємною і веселою дружньою компанією. Сьогодні існує багато сортів пива, які мають своїх шанувальників, але поза всяким сумнівом, домашнє пінне, приготоване на основі зернових культур, значно перевершує за смаковими якістю заводську продукцію.

Початкове пивоваріння - цікаве заняття, прекрасний майданчик для творчості і самовираження. А ще - воно може стати невеликим, але вигідним бізнесом. Щоб почати виробляти пиво самому, варто запастися ентузіазмом, вивчити технологію і купити обладнання для домашнього пивоваріння!

В каталозі інтернет-магазину Світ Бір є все, що знадобитися для варіння смачного пива! Уважно ознайомтеся з нашим каталогом і переконайтеся в тому, що наша пропозиція дійсно вигідно!

Брендове обладнання для пивоваріння в асортименті магазину Світ Бір

На нашому сайті представлено обладнання для пивоварів на будь-які можливості і гаманець, що дозволяє легко і швидко отримати смачний алкогольний напій. Ви обов'язково знайдете хороший і доступний пивоварний апарат для будинку.

У Мир Бір ви можете купити:

І це далеко не все обладнання представлене в каталозі, за допомогою якого варити смачне пінне легко! Устаткування для зернового пивоваріння відрізняється технічними характеристиками, об'ємом розміром. Вибираючи домашню пивоварню, обов'язково враховуйте її габарити, важливо, щоб вона не заважала ваше життєвий простір.

Крім технічного обладнання для зернового пивоваріння у нас можна купити і інші товари, без яких в процесі варіння пива не обійтися:

Зверніть увагу! У форумі на сайті можна задати питання стосовно процесу пивоваріння та попросити професійного ради. Обов'язково прочитайте розділ «База знань». Вас обов'язково надихнуть оригінальні, авторські рецепти пінного!

Як замовити обладнання для пивоваріння?

Щоб оформити замовлення скористайтеся кошиком або зв'яжіться з менеджерами в телефонному режимі. Після з'ясування нюансів оплати і доставки, оперативно відправимо вашу покупку в Київ, Дніпро, Харків або будь-який інший український місто.

Займіться варінням смачного домашнього пива і будьте успішні в цьому починанні!

Зворотний дзвінок
Товар добавлен в корзину
Перейти в корзину
Продолжить покупки