Пивні дріжджі Lalleman Windsor, 11 г

Пивні дріжджі Lalleman Windsor, 11 г

16367
В наявності
166,00 ₴

Lallemand Windsor - це справжній сорт англійського елю, який продукує збалансований фруктовий аромат з меншим ослабленням через нездатність метаболізувати мальтотріозу.

купити в 1 клік

 

Пивні дріжджі Lallemand Windsor

LalBrew Windsor - це справжній сорт англійського елю, який виробляє збалансований фруктовий аромат з меншим послабленням через нездатність метаболізувати мальтотріозу. LalBrew Windsor - один з оригінальних штамів Heritage, відібраних з колекції дріжджових культур Lallemand під час заснування компанії Lallemand Brewing у 1992 році.

Пиво, створене з використанням LalBrew Windsor, зазвичай описується як повнотілий, фруктовий англійський ель. LalBrew Windsor - це стабільний і міцний штам, який виробляє помірний рівень алкоголю та збалансовані смакові та ароматичні характеристики найкращих традиційних англійських елів. Традиційні стилі, які готують на цих дріжджах, включають, але не обмежуються ними: м'які, гіркі, ірландські червоні, англійські коричневі елі, портери та солодкі стаути.

Аромат: фруктовий, ефірний.

Інструкція із застосування:

  1. Перед засівом необхідно регідратувати сухі дріжджі, перемішуючи їх у чані для отримання дріжджової суспензії.
  2. Насипте дріжджі в стерильну воду або сусло за температури 27°C ± 3°C з розрахунку 1 до 10.
  3. Як тільки сухі дріжджі відновляться й утворять дріжджову суспензію (15-30 хвилин), продовжуйте повільно перемішувати ще протягом 30 хвилин.
  4. Потім зробіть засів бродильного чана отриманою дріжджовою суспензією. Існує альтернативний спосіб засіву - це безпосереднє засипання сухих дріжджів у бродильний танк за умови, що температура сусла має бути не вищою за 20°C.
  5. Всипте поступово сухі дріжджі в танк таким чином, щоб дріжджі покрили всю поверхню сусла без утворення грудочок.
  6. Залиште на 30 хвилин, і потім перемішайте сусло збагачуючи повітрям.

Пивоварні властивості:

У суслі Lallemand's Standard Conditions Wort при 20°C (68°F) дріжджі LalBrew Windsor демонструють свої переваги:

Енергійне бродіння, яке можна завершити за 3 дні

Середнє ослаблення та низька флокуляція

Фруктово-ефірний смак і аромат, характерний для традиційних англійських елів

Оптимальний температурний діапазон для дріжджів LalBrew Windsor при виробництві традиційних стилів становить 15 - 25°C (59 - 77°F)

Дріжджі Windsor не використовують цукор мальтотріозу (молекула складається з 3 одиниць глюкози). Мальтотріоза присутня в суслі в середньому на рівні 10-15% всіх солодових сусел. Результатом буде більш повне тіло і залишкова солодкість пива. Рекомендується регулювати температуру сусла відповідно до бажаного результату.

Швидкість бродіння, час бродіння і ступінь ослаблення залежать від щільності інокуляції, обробки дріжджів, температури бродіння і поживної якості сусла.

Зберігання:

Зберігати в сухому і прохолодному місці. Після розкриття, пакет має бути щільно закритий і зберігатися при 4°С.

Країна виробник
Австрія
Виробник
Lallemand
Вага
11 г
Температура бродіння
15 - 22°C
Призначення
Пивні дріжджі
Тип бродіння
Верхового бродіння
Немає відгуків
Товар додано для порівняння.