Пивні дріжджі Fermentis BE-134, 11,5г

Пивні дріжджі Fermentis BE-134, 11,5г

16462
Розпродано
177,00 ₴

Цей штам рекомендований для типів пива бельгійської стилістики "Saison" і характеризується особливо високим ступенем атенюації. 

купити в 1 клік

 

Пивні дріжджі Fermentis BE-134

Активні сухі дріжджі Ферментіс добре відомі завдяки своїй здатності до виробництва широкого асортименту пива різних стилів. З огляду на доведений вплив дріжджів на якість кінцевого продукту, важливо дотримуватися інструкцій для проведення ферментації. Ми також наполегливо рекомендуємо виробникам напоїв проводити самостійні випробування перед комерційним використанням продукції.

Характеристика Fermentis BE-134:

Цей штам рекомендований для типів пива бельгійської стилістики "Saison" і характеризується особливо високим ступенем атенюації. Штам сприяє розвитку фруктово-пряної ароматики, з легкими гвоздиковими нотами. Штам створений для виробництва освіжаючих стилів пива, які легко п'ються.

Інструкція із застосування:

  1. Розсипте дріжджі по поверхні стерильної води або сусла за температури 25-29 °C. Обсяг рідини при цьому повинен перевищувати в 10 разів обсяг дріжджів.
  2. Залиште на 15-30 хвилин.
  3. Акуратно розмішуйте протягом 30 хвилин, потім внесіть отриману суспензію в бродильний танк. Одне з альтернативних рішень - внесення дріжджів безпосередньо в бродильний танк, попередньо перевіривши температуру сусла, яка має бути вищою за 20°C.
  4. Всипайте дріжджі поступово таким чином, щоб уся поверхня сусла була ними рівномірно покрита, щоб уникнути утворення грудочок.
  5. Залиште на 30 хвилин, потім перемішайте за допомогою аерації або внесенням додаткового обсягу сусла.

Зберігання:

36 місяців від дати виробництва.

У процесі транспортування: упаковки можуть перевозитися і зберігатися за кімнатної температури протягом не більше 3-х місяців, що не вплине на їхні характеристики.

У пункті призначення: зберігати в прохолодному і сухому приміщенні при температурі <10°C.

Країна виробник
Бельгія
Виробник
Fermentis
Вага
11,5 г
Температура бродіння
18 - 28ºС
Призначення
Пивні дріжджі
Немає відгуків

Покупці, які купили цей товар, також купили:

Товар додано для порівняння.