Пивні дріжджі Lallemand Belle Saison, 11 г

Пивні дріжджі Lallemand Belle Saison, 11 г

16363
В наявності
151,00 ₴

LalBrew Belle Saison - це ельові дріжджі бельгійського стилю, відібрані спеціально для створення пива в стилі Saison. LalBrew Belle Saison - це діастатичний штам, який дозволяє пивоварам досягти високого рівня ослаблення, характерного для цього класичного стилю. 

купити в 1 клік

 

Пивні дріжджі Lallemand Belle Saison

LalBrew Belle Saison - це ельові дріжджі бельгійського стилю, відібрані спеціально для створення пива в стилі Saison. LalBrew Belle Saison - це діастатичний штам, який дозволяє пивоварам досягти високого рівня ослаблення, характерного для цього класичного стилю. Створене для ферментації при високій температурі, що відповідає традиційним методам виробництва Farmhouse, пиво, зварене з LalBrew Belle Saison, має фруктовий, пряний та освіжаючий смак. Завдяки експресії ферменту β-глюкозидази, LalBrew Belle Saison може сприяти біотрансформації хмелю та підкреслювати смак і аромат хмелю в пиві в стилі хмільного сезону.

Аромат: цитрусові, перець.

Інструкція із застосування:

  1. Перед засівом необхідно регідратувати сухі дріжджі, перемішуючи їх у чані для отримання дріжджової суспензії.
  2. Насипте дріжджі в стерильну воду або сусло за температури 27°C ± 3°C з розрахунку 1 до 10.
  3. Як тільки сухі дріжджі відновляться й утворять дріжджову суспензію (15-30 хвилин), продовжуйте повільно перемішувати ще протягом 30 хвилин.
  4. Потім зробіть засів бродильного чана отриманою дріжджовою суспензією. Існує альтернативний спосіб засіву - це безпосереднє засипання сухих дріжджів у бродильний танк за умови, що температура сусла має бути не вищою за 20°C.
  5. Всипте поступово сухі дріжджі в танк таким чином, щоб дріжджі покрили всю поверхню сусла без утворення грудочок.
  6. Залиште на 30 хвилин, і потім перемішайте сусло збагачуючи повітрям.

Пивоварні властивості:

У суслі Lallemand's Standard Conditions Wort при 20°C (68°F) дріжджі LalBrew Belle Saison проявляють свої властивості:

Енергійне бродіння, яке можна завершити за 10 днів. Більша частина бродіння завершується після перших 4 днів, після чого щільність продовжує повільно знижуватися завдяки активності глюкоамілази. Переконайтеся, що кінцева щільність стабільна перед пакуванням.

Дуже високе ослаблення і низька флокуляція

Аромат і смак є традиційними для оцту з цитрусовими і перцевими нотками.

Оптимальний температурний діапазон для дріжджів LalBrew Belle Saison при виробництві традиційних стилів становить 20 - 35°C (68 - 95°F)

Цей штам є POF-позитивним.

Штами Saccharomyces cerevisiae var. diastaticus здатні утилізувати деякі види декстринів. Слід бути особливо уважними, щоб забезпечити належні процедури очищення, щоб уникнути перехресного забруднення з іншими заквасками.

Швидкість бродіння, час бродіння і ступінь затухання залежать від щільності посіву, обробки дріжджів, температури бродіння і поживної якості сусла.

Зберігання:

Зберігати в сухому і прохолодному місці. Після розкриття, пакет має бути щільно закритий і зберігатися при 4°С.

Країна виробник
Австрія
Виробник
Lallemand
Вага
11 г
Температура бродіння
15 - 35°C
Призначення
Пивні дріжджі
Тип бродіння
Верхового бродіння
Немає відгуків

Покупці, які купили цей товар, також купили:

Товар додано для порівняння.